3.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Otrokovický Baťov si doma poradil s Provodovem

11

Na umělou trávu na otrokovickém Baťově zavítali borci z Provodova a po první půli prohrávali o jednu branku. Po příchodu ze šaten přidali domácí druhou branku a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a dokázali vyrovnat. Domácí ale přeci jen dokázali strhnout výhru na svoji stranu.

Domácí celek šel do vedení

Miroslav Sečeň, trenér Baťova: „Za horkého počasí a v jiný den domácího utkání, než jsme zvyklí, jsme se pustili do zkušeného soupeře. Cílem bylo odčinit minulost a zkusit otočit bilanci v náš prospěch. Po utkání jsme spokojeni s výhrou, ale ne tak s průběhem zápasu a kvalitou naší hry. Naše šance jsme v úvodu zápasu neproměnili, naštěstí i soupeř. Pak to tam padlo Vitáskovi a poločas jsme vedli. Do druhého poločasu se nám povedl vstup a Krajča proměnil nájezd. Soupeř rychle kontroval a snížil po dorážce na 1:2. To nebylo všechno ze strany hostů a po rohovém kopu srovnali výsledek. Začínalo se od začátku, ale jen chvilku. Krajča nám totiž zajistil vedení 3:2. Provodov pak všechno vsadil na útok a tlak soupeře sílil. Zvládli jsme ho a přidali na konci zápasu krásnou branku z poloviny hřiště.“

Domácí dokázali strhnout vítězství na svoji stranu

Domácí celek hrával svá utkání v pátečním podvečeru a chvilku mu trvalo, než si na nové podmínky zvykl. Navíc měl proti sobě velmi zkušeného protivníka, s řadou bývalých ligistů v sestavě. Domácí se v první půli ujali vedení po brance Vitáska, ale i hosté si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí. Když domácí zvýšili na dvoubrankový rozdíl, zdálo se, že utkání v pohodě dovedou do zdárného konce. Provodov ale zapnul na plné obrátky a zanedlouho srovnal na 2:2. Domácí si za chvíli opět vzali vedení zpět. Provodov hrál v závěru vabank, domácí celek kolikrát se štěstím odvracel, ale v závěru přidal čtvrtou pojistku a bylo rozhodnuto.

SK BAŤOV 1930
web Baťova: Utkání se zkušeným soupeřem jsme nakonec zvládli a bereme tři body.

FC RAK Provodov
Josef Rak, trenér: Josef Rak, trenér Provodova: „Utkání jsme nezvládli kvůli výborně hrajícím fotbalistům Baťova a hlavně chybám pomezního rozhodčího Prokůpka.“

R. Vitásek [-] - P. Bršlica [-] , J. Sotolář [-] (87. D. Holman [-] ) , Z. Ondráš [-] , J. Dvořáček [-] (46. M. Bína [-] ) , M. Vitásek [-] , J. Kašík [-] , M. Zapletal [-] , P. Krajča [-] , J. Novák [-] , O. Žáček [-]

R. Petr [-] - M. Huťka [-] , O. Otepka [-] , M. Elšík [-] (76. T. Ulman [-] ) , J. Zakopal [-] , M. Velev [-] , J. Gargulák [-] (81. A. Hellebrand [-] ) , P. Hlobil [-] (86. T. Minařík [-] ) , A. Urbánek [-] , J. Kovář [-] , V. Barcuch [-]

ŽK: 64. J. Kašík , 87. J. Sotolář - 70. J. Kovář .
Hráči zápasu: P. Krajča - M. Huťka .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: KOTAČKA Rostislav - ZPĚVÁK Petr, PROKŮPEK Kamil.