12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Vír si odvezl z Počítek bod

26

Vír si odvezl z Počítek bod, když domácí ve druhém poločase vyrovnali.

Vír se dostal do vedení

V dalším zápase se v rámci 12. kola třetí třídy za optimálního podzimního počasí utkaly celky domácího rezervního týmu Transformátoru Počítek a Jiskry Vír. Oba celky se nacházejí v poklidném středu celého výsledkového pelotonu a dělilo je před tímto zápasem tříbodové manko v tabulce, které mohli domácí po předpokládané výhře smazat a vírské v tabulce dorovnat. Začátek zápasu se na menším hřišti střídaly útoky a šance na obou stranách. První branka na sebe nenechala dlouho čekat a ve 28. minutě ji vstřelil hostující Roman Juřík, který překonal domácího brankáře Dominika Říčana- 0:1. Do konce půle se domácí snažili o vyrovnání, ale obrana spolu s brankářem Preislerem domácím atakům o srovnání skóre odolala Poločas tak končí vírským jednogólovým vedením.

Rezerva Počítek vyrovnala v druhé půli

Druhý poločas začal očekávaným tlakem domácích, kteří chtěli zápas co nejdříve vyrovnat. Dlouhé minuty se jim to však nevedlo a tak rozuzlení zápasu přinesla 77. minuta, kdy poslal míč za Preislerova záda Roman Halamka - 1:1. Zbylé minuty se oba celky snažily rozhodnout, ale dobře fungující obrany a i oba brankáři již změnu skóre nepřipustili. Zápas se tak po závěrečném hvizdu rozhodčího Žilky skončil nerozhodně. Příští kolo jedou Počítky B do Velké Losenice, Vír přivítá na svém hřišti další rezervní tým Křižanova.

SK Transformátor Počítky B
Petr Hájek:

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: První poločas se hrál na malém hřišti v Počítkách vyrovnaný zápas.Na obou stranách bylo několik šancí na vstřelení branky.Ale poločas jsme zvládli a po brance Romana Juříka jsme vedli jedna nula .A tak i poločas skončil.Druhý poločas domácí udělali několik změn v sestavě a zatlačili nás na naši polovinu.Přežili jsme několik šancí domácích .Výborně zachytal Kuba Preisler .Domácí nakonec vyrovnali .A jsme rádi za bod.

D. Říčan [-] - J. Šimon [-] (46. L. Sláma [-] ) , V. Padalík [-] (89. A. Říčan [-] ) , D. Bednář [-] (46. M. Kotík [-] ) , P. Hájek [-] , P. Ločárek [-] , O. Toman [-] , P. Beneš [-] , R. Halámka [-] , T. Straka [-] (78. H. Svoboda [-] ) , L. Kachlík [-] (58. R. Buchta [-] )