11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

V Ujčově diváci branku neviděli

26

V Ujčově diváci branku neviděli a Rožná si tak odvezla jeden bod.

První půle skončila bez branek

V sobotním slunečném odpoledni do Ujčova přijel vedoucí tým tabulky Rožná a k vidění byl vyrovnaný bojovný zápas.

Hosté hrající ve velké pohodě o sobě dali vědět hned v úvodu. Ve 3 minutě překonali obranu Ujčova a zblízka si hned dvakrát vylámali zuby na skvělém Burešovi v domácí svatyni. Ujčov pak zabral a hru v poli vyrovnal, do zakončení se však příliš nedostával. Rožná se do koncovky tlačila více, dobře hrající obrana s golmanem Ujčova a nepřesnost při zakončení však znamenalo poločas bez branek.

Druhá půle přinesla vyrovnaný boj o každý metr, ale branka nepadla.

Největší šanci měl Ujčov hned po změně stran, když střídající Petr Mitáš unikl po pravé straně, ale ke smůle domácích jeho zakončení postrádalo větší přesnost. Hra se odehrávala převážně mezi vápny, hosté se do zakončení tlačili více, ale stejně jako v první půli Ujčov vše ustál a se získaným bodem převládala spokojenost převážně v domácím táboře.

SK Ujčov
Michal Dvořáček: Výsledek 0:0 je dokonalým požitkem pro milovníky defenzivního fotbalu. Nicméně musíme byt s bodem spokojení. Rožná k nám přijela jako favorit a bod bereme! Výsledek je po průběhu spravedlivý. Hosté měli asi více golových šancí, ale ty spolehlivě pochytal Van Burš. My jsme také měli poměrně hodně příležitostí vstřelit branku, ale máme problém trefovat zařízení. Důležité ale je, že neprohráváme a cely tým se díky tomu začíná dostávat do pohody! Příští týden nás čeká hodové veselí, tak doufám že si ho zpříjemníme dobrým výkonem a výsledkem!