11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Šlágr kola neměl vítěze

29

Šlágr kola neměl vítěze, když se Březí rozešlo s Rudolcem nerozhodně.

Rudolec se dostal do vedení

V 11. kole třetí třídy se utkaly ve šlágru kola dva týmy z první trojky Březí a Rudolec. Za krásného počasí se od začátku hrál dobrý fotbal, ve kterém kralovaly obrany a oba gólmani. První změnu skóre tak přinesla až 41. minuta, kdy se trefil za záda gólmana Urbánka hostující Jaromír Vlček - 1:1. Do konce poločasu se domácí snažili s utkáním něco udělat, ale nabylo jim přáno.

Dostál vyrovnal a utkání nemělo vítěze

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a zkoušeli vyrovnat. Dlouhé minuty ale hosty držel brankář Hořínek a spolu s ním i obrana Rudolce. Domácí nakonec přeci jen vyrovnali v 66. minutě Dostálem - 1:1. Zbytek zápasu oba celky chtěli vstřelit vítězný gól, ale obranné řady obou celků již nepustili nikoho ke skórování. Zápas se tak končí nerozhodně a oba celky si připsaly po bodu do tabulky. Příští kolo hraje Březí v Pohledci a Rudolec zajíždí opět na utkání ven, kde se utká s rezervou Křižanova.