11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

22. J. Starý , 38. M. Žák - 20. D. Zeman , 40. J. Martaus
26

V Pohledci se body dělily a rezerva Hamrů si odvezla bod.

První poločas přinesl čtyři branky

V jedenáctém kole třetí třídy se utkaly za krásného podzimního počasí celky Pohledce a Hamrů B. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a na první změnu skóre se čekalo do 20. minuty. To se prosadil David Zeman a poslal kladiváře do vedení - 0:1. Trvaly pouhé dvě minuty ve kterých se mohli hosté radovat z vedení, když Josef Starý ve 22. minutě Vyrovnal. Další minuty držely obě strany brankáři, a tak se muselo čekat na závěr první půle, kdy opět padaly branky. Tentokrát šli do vedení domácí a Michal Žák poslal pohledecké do vedení - 2:1. Ale opět radost jednoho tentokrát domácího celku trvala znovu pouhé dvě minuty a Jakub Martaus vyrovnal ve 40. minutě na - 2:2. Zbytek poločasu již změnu skóre nepřinesl, atak se čtyřicítka diváků mohla jít občerstvit a mohla očekávat ve druhém poločase brankové hody.

Druhá půle se odehrála bez branek

Ty se již ovšem po změně stran nekonaly a oba celky přeci jen vylepšily defenzivu a brankáři již za svá záda žádný gól nepustili. Zápas se tak skončil dělbou bodů. Příští kolo hostí Pohledec opět v domácím prostředí Březí. Hamerské béčko zajíždí do Rožné.