7. J. Promberger , 53. P. Císař , 69. P. Císař - 64. J. Chyba , 75. M. Šimek (vl.)

Druhý poločas domácí udrželi výhru

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička:

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Utkání se mi nebude hodnotit dobře, protože jsme si jeli pro první venkovní body a opět to nevyšlo. Za druhou půlku jsme si určitě bod zasloužili a zápasu by slušela remíza. První poločas jsme začali opět vlažně s ohromným respektem k soupeři. Radostín nás jasně přehrávál a ne pouštěl nás do větších šancí. Naštěstí jsme ten tlak ustali a půlka skončila pouze 1:0.O přestávce jsme si něco řekli ale bohužel jsme opět inkasovali chleba se lámal za stavu 2:0 kdy jsme vstřelili regulérní branku, která nám ale nebyla uznána kvůli vymyšlenému ofsajdu. Když už si říkám že budou řídit utkání tři delegování rozhodčí že by to mohlo mít úroveň tak jsem se dost pletl. Možná je lepší když to mává někdo jako laik. Dal to komentovat nebudu ale nasralo mě to! O pár minut se nám povedlo konečně snížit a divil jsem se že branka platila a nikdo nemával ofsajd (SMÍCH). Bohužel za 5 minut přišla hrubka v obraně a bylo to opět o dvě branky. My jsme to ale nezabalili a snažili se hrát dal a domácí si dali vlastní branku. Ke konci jsme měli obrovský tlak ale už se nám nepodařilo vyrovnat. Domácím vypomohl Císař, který hraje za A - tým a na tenhle prales co hrajeme je nadstandardní i když sem klukům říkal že je rychlý a šikovný dal nám dvě branky. Doma dokážeme porazit i Slavii ale venku jsme dost slaboučcí řekl bych to jinak ale budu slušnej. Čekaji nás teď dvě utkání venku a my se můžeme opět pokusit vyhrát konečně i na cizím hřišti. Fotbalu zdar a vesnickému zvlášť.

Počet diváků: 63. Rozhodčí: POHANKA Václav - ING. PETRÍKOVIČ Ján, PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana.