10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Rožná si zastřílela proti Radostínu B a dostala se do čela

28

Rožná si zastřílela proti Radostínu B, kterému vstřelila osm branek

Rožná vstřelila první půli pět branek

V desátém kole třetí třídy se utkaly týmy Rožné a rezerva Radostína. Na těžkém terénu se od začátku domácí zakousli do svého soupeře a v první patnáctiminutovce se dvakrát trefil Vyžrálek jednou Humpolík a Kroupa. Stav utkání byl tedy 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Dvořák s Berkou však v 30. a 41. minutě snížili a čekalo se na zdramatizování zápasu. Naštěstí v 43. minutě se podruhé v zápase trefil Humpolík a na poločasovou pauzu se šlo za stavu 5:2.

Druhý poločas padaly další branky

Druhý poločas se v 55. minutě trefil Marek Navrátil a vypadalo to znovu na hladký průběh zápasu, ale Daniel Staněk opět korigoval na 6:3. To bylo také vše z hostující strany a v závěru zápasu se již trefovali jen hosté. Nejprve v 72. minutě zkompletoval hattrick Humpolík - 7:3, aby zápas ukončil střídající Živný - 8:3. Rožná se tak prostřílela po tomto pětigólovém vítězství na čelo tabulky. Příští kolo jako lídr tabulky zavítá do Ujčova, který již jednou porazil tehdy vedoucí Rudolec. Radostínská rezerva přivítá na svém hřišti Polničku.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Dnes nám nevyšel první poločas, kdy jsme pětkrát inkasovali. Diváci viděli ale hodně ofenzivní podívanou a jedenáct branek. V dalším zápase se pokusíme doma vše napravit v zápase proti Polničce.