Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.09.2019 16:00

7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Počítky si vyšláply na Rožnou


Branky


30

Počítky si vyšláply na Rožnou a porazily ji o tři branky.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí vstřelili tři branky

V zápase sedmého kola třetí třídy přijel do Počítek za nádherného slunečného počasí Rožná. Domácí rezerva je nováčkem soutěže  a zatím se před tímto kolem dívala na tabulku z předposledního místa. Rožná byla v úplně rozdílné situaci a před tímto zápasem byla na druhém místě tabulky. Začátek zápasu na hřišti menších rozměrů se nesl v duchu boje o střed hřiště a některé šance končily na rukavicích brankářů. Až v 19. minutě se skóre měnilo, když poslal Transformátor do vedení Ondřej Zajíček - 1:0. Netrvalo dlouho a v domácím táboře bylo ještě radostněji, to když přidal Miloslav Kotík ve 22. minutě druhou branku - 2:0. Stejný hráč byl i nadále při střelecké chuti a o deset minut později rozjásal osmdesát domácích diváků po třetí - 3:0. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, i když se o to hosté i domácí snažili. 

Zápas se již jen dohrával

Druhý poločas se začal se snahou hostí ještě něco udělat s tříbrankovým mankem, ale Petr Beneš v bráně domácích byl pozorný a držel čisté konto. A tak to byli opět domácí, kteří přidali Patrikem Ločárkem čtvrtou branku - 4:0. Když už to vypadalo, že hosté odjedou bez vstřeleného gólu a domácí tak ubrání nejlepšího střelce soutěže Jiřího Vyžrálka, ten se přeci jen prosadil v 83. minutě a zkorigoval tak alespoň skóre zápasu na konečných - 4:1. Domácí Počítky se posunuly v tabulce na desátou pozici, Rožná zůstává nadále druhá, ale již se čtyřbodovým mankem na první Rudolec. Příští kolo zajíždí Počítky do Polničky a Rožná přivítá Vír.Ohlasy k zápasu


SK Transformátor Počítky B
Petr Hájek: Zápas jsme rozhodli v prvním poločase, kdy jsme soupeře zaskočili aktivní hrou a vstřelili mu tři branky. Po změně stran již jsme zápas hlídali a Rožnou nepustili do bližšího brankového kontaktu.

SK Rožná
Marek Navrátil:Sestavy


SK Transformátor Počítky B
P. Beneš [-] - - D. Bednář [-] (68. D. Peňáz [-] ) , M. Kotík [-] , R. Schneider [-] , O. Zajíček [-] (78. R. Buchta [-] ) , P. Ločárek [-] (63. L. Sláma [-] ) , L. Kachlík [-] , J. Kuba [-] , O. Toman [-] , T. Straka [-] (65. H. Svoboda [-] ) , R. Halámka [-] (73. J. Šimon [-] )

SK Rožná
J. Beran [-] - P. Kunc [-] , O. Kroupa [-] , K. Beran [-] , T. Sýkora [-] - I. Pokorný [-] , P. Navrátil [-] (63. P. Pokorný [-] ) , J. Kroupa [-] , M. Navrátil [-] , F. Humpolík [-] (73. M. Pátek [-] ) - J. Vyžrálek [-] -

Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŽĎÁNSKÝ Zdeněk - KORBIČKA Adam (N), MAŠEK Jan (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Petr Procházka

Expert: David Starý
Tip experta: výhra hostů

V Počítkách se těžko hraje a ještě hůře vyhrává, ale věřím že pokud se ,,Benfika" moc neposílí áčkem, které hraje v sobotu tak zde Rožná vyhraje. Jirka Vyžrálek rozšíří svůj střelecký účet a Rožná v Počítkách vyhraje.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu - SK Osová Bítýška | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Vedení klubu, Sponzor, Předseda klubu, Zpravodaj, Fotograf - TJ Věchnov | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra hostů

Trenér, Fanoušek, Hráč, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Křoví | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Jiskra Měřín B 13 39:19 28
2 SK Rožná 13 50:31 28
3 FC Rudolec 13 46:24 27
4 Jiskra Vír 13 26:22 21
5 TJ Sokol Polnička 13 37:36 21
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jiří Vyžrálek 21
2 Ondřej Ostrýž 15
3 Ondřej Průža 15
4 David Dostál 13
5 Vladimír Musil 11
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku