6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Rudolec se po výhře dostal do čela tabulky

31

Rudolec se po výhře nad Vírem dostal do čela tabulky.

Rudolec v první půli čtyřikrát skóroval

Rudolec poslal rychle do vedení Pejchal po centru Vl. Musila. hosté po pár minutách vyrovnali Juříkem. Za deset minut se skóre měnilo opět, kdy vysoký centr Čejky zapadl do branky hostů. Kaňkou na první půli byl faul na Sedlera, který zůstal bez karetního trestu a způsobil tak velké emoce a dohady. Očekávané přiostření hry utnul ihned Vojtěch Musil gólem na 3:1 a na konci poločasu i na 4:1.

Utkání se jen dohrávalo

Ve druhém poločase se hra celkově uklidnila a prosadil se už pouze střídající Vlček, který stanovil skóre zápasu.

FC Rudolec
Tomáš Klimeš: Rychle jsme šli do vedení, ale stejně rychle o něj i přišli. Soupeř se snažil dostávat k našemu vápnu nakopávanými míči, ty ale většinou sbíral sváteční gólman Šerejch. Kromě deseti minut v prvním poločase jsme hostům nepovolili větší tlak a zaslouženě vyhráli.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř:

FC Rudolec
- T. Klimeš [-] , V. Musil [-] , R. Pejchal [-] (82. L. Šerejch [-] ) - M. Sobotka [-] (77. A. Boháček [-] ) , P. Čejka [-] , P. Jaroš [-] (61. M. Vomela [-] ) , V. Musil [-] , T. Vomela [-] - L. Šerejch [-] - L. Zmeškal [-] , R. Chytal [-] (40. J. Vlček [-] )

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - R. Juřík [-] , V. Oliva [-] - T. Sedler [-] , D. Lahodný [-] , V. Sedler [-] , O. Rychlý [-] , F. Kintr [-] (76. K. Orel [-] ) - L. Piskač [-] , D. Šenkýř [-] , J. Sedler [-] (25. J. Smolík [-] )

ŽK: 80. M. Sobotka - 75. D. Šenkýř .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŽĎÁNSKÝ Zdeněk - ŠEREJCH Radek (N), BĚLEHRAD Jakub (N).