6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

Souboj rezerv skončil nerozhodně

52. K. Suský , 59. K. Suský (p.) , 74. D. Zeman - 19. P. Císař , 41. J. Promberger , 45. J. Promberger
31

Souboj rezerv skončil v Hamrech nerozhodně a hosté z Radostína odjíždějí s bodem.

Radostín vedl o tři branky

V pátý hrací den třetí třídy se mohli jak domácí, tak hosté po vítězství posunout do horní poloviny tabulky. Souboj rezervních týmů viděli Hamry, kam přijel Radostín. Ten byl v první půli jasně lepší a potvrdil to v 19. minutě, kdy otevřel skóre zápasu Pavel Císař - 0:1. Hosté nadále pokračovali v líbivé hře a konec poločasu také vyjádřili brankově. V hlavní roli zakončovatele se do této role pasoval Jaroslav Promberger a dvěma góly navýšil vedení Radostína na 0:3. Radostínští fanoušci tak byli spokojeni a očekávali v druhém poločase další branky a tím i pohodlné vítězství svých hráčů za tři body. Hamry neměly již co ztratit a tak mohly vyrukovat po pauze s ofenzivním fotbalem.

Hamry stíhací jízdou vyrovnaly

Do druhé půle domácí vstoupili s cílem zdramatizovat utkání, což se jim povedlo v 52. minutě po gólu Suského - 1:3. Stejný hráč snížil na rozdíl jedné branky ze značky pokutového kopu, když byl faulován ve velkém čtverci hostujícím Invaldem - 2:3.  V 74. minutě pak vyrovnal střídající Zeman na - 3:3. Přes závěrečnou snahu obou celků strhnout výhru na svoji stranu zůstalo skóre již nezměněno a body se v Hamrech dělily. Příští kolo přivítá Béčko Radostína nebezpečné Březí. Rezerva kladivářů zajíždí do Ujčova, odkud si chce přivést domů nějaké ty body.

FC Hamry nad Sázavou B
Jiří Kolarik:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: V zápase jsme nebyli lepším týmem, avšak dokázali jsme si vytvářet obrovské šance, v první půli jsme je dokonce i proměňovali a v zadu nás držel výtečný Hošek. Půle 3:0 pro nás byla skvělá, a pak přišla druhá půle, kterou jsme stejně jako minulý týden vůbec nezvládli. Na konci zápasu ještě mohly oba týmy rozhodnout, ale nakonec odjíždíme s bodem, který bychom před zápasem brali...po průběhu jsem spíše ale zklamaný

L. Benc [-] - J. Sláma [-] , V. Kříž [-] , K. Suský [-] (79. M. Poul [-] ) , J. Uhlíř [-] - L. Sýs [-] , J. Kolarik [-] , J. Dvořák [-] (46. D. Zeman [-] ) , F. Chlubna [-] (73. M. Srnský [-] ) - J. Zábranský [-] , J. Culek [-] (46. P. Vašek [-] ) -

R. Hošek [-] - P. Císař [-] (89. M. Láznička [-] ) , J. Promberger [-] (83. T. Staněk [-] ) , M. Gregar [-] , O. Bradáč [-] , D. Staněk [-] , M. Špaček [-] (58. S. Berka [-] ) , L. Dvořák [-] , D. Invald [-] , T. Kadlec [-] , A. Kališ [-]

ŽK: 7. J. Culek , 27. J. Kolarik , 29. L. Sýs , 32. J. Sláma , 85. M. Srnský - 36. O. Bradáč , 87. M. Gregar .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - HAVLÍK Dominik (N), HRBEK David (N).