5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

Šerejch hattrickem vystřílel Rudolci vítězství

39. O. Toman , 52. O. Zajíček (p.) , 76. O. Zajíček - 4. L. Šerejch , 14. L. Šerejch , 27. M. Vomela , 29. V. Musil , 41. L. Šerejch , 57. H. Svoboda (vl.)
29

Šerejch hattrickem vystřílel Rudolci vítězství v Počítkách a ten tak zůstává v soutěži neporažen.

Šerejch v prvním poločase vstřelil hattrick

Hosté se ujali brzo vedení a průběžně navyšovali svůj náskok. Domácí se připomněli ke konci poločasu, kdy se hlavou trefil Toman.

Rudolec kontroloval ve druhé půli zápas

Po změně stran se hrál už méně kvalitní fotbal a hosté přestali proměňovat šance, tak jim k jediné brance ve druhé půli pomohl vlastním gólem Svoboda. Domácí korigovali výsledek dvěma góly Zajíčka.

SK Transformátor Počítky B
Petr Hájek:

FC Rudolec
Tomáš Klimeš: Od Počítek jsme čekali trochu více, i tak jsme si ale nechali dát tři góly ze standardek. V první půli jsme byli efektivní v zakončování, ve druhé už se tolik nedařilo. Opět musíme zlepšit především práci a komunikaci v obraně.

D. Vambera [-] - D. Říčan [-] - J. Šimon [-] (70. V. Padalík [-] ) - A. Kment [-] , O. Toman [-] , L. Kachlík [-] , O. Zajíček [-] , R. Buchta [-] (46. R. Schneider [-] ) , P. Beneš [-] , J. Kuba [-] , H. Svoboda [-] (46. M. Kotík [-] )