5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

--

Ujčov rozhodl o výhře v druhé půli

29

Ujčov rozhodl o výhře v Radostíně v druhé půli a připsal si premiérové vítězství v sezóně.

První poločas branka nepadla

Ve čtvrtém hracím kole třetí třídy se utkaly týmy rezervy Radostína a tým Ujčova, který hrál minulou sezónu okresní přebor. V prvních dvou zápasech sezóny, ve kterých se představila rezerva Radostína v domácím prostředí, tak domácí brali dvě výhry a šest bodů. Venku naopak jediné střetnutí prohráli. Ujčov si připsal čtyři body a byl možná trochu papírovým favoritem tohoto utkání. Domácí Radostín začal lépe a ohrožoval branku střeženou Pavlem Mitášem ovšem bez gólového efektu. Hosté byli v prvním poločase horším týmem, ale poločas skončil nerozhodným bezgólovým výsledkem 0:0.

Ujčov rozhodl čtyřmi góly

Druhý poločas začali domácí aktivně, ale byli to hosté, kteří šli do vedení, když se trefil Radek Čuhel - 0:1. Hosté potom co přestáli další tlak domácích vystrčili růžky a v závěrečné desetiminutovce třikrát udeřili. Nejprve poslal míč za záda Hoška v 80. minutě hostující Petr Mitáš - 0:2. V 84. minutě pak přidal svoji druhou branku v zápase střídající Radek Čuhel - 0:3. Další střídající hráč František Bureš pak uzavřel účet utkání - 0:4. V příštím zápase zajíždí oba celky na hřiště soupeřů. Ujčov se představí v Křižanově, kde hraje s benfikou a Radostín jede na souboj rezerv do Hamrů, kde prověří domácí kladiváře.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: V prvním poločase jsme měli navrch, ale neproměnili jsme spoustu šancí. I ve druhém poločase jsme měli šance, ale dnes nám nebylo přáno. Hosté pak udeřili a odvezli si domů tři body.