4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

43. D. Dostál , 45. D. Dostál , 72. J. Chlup , 77. J. Chlup
32

Březí si připsalo premiérovou výhru v sezóně a porazilo nováčka z Počítek.

Dostál vstřelil dva góly

Domácí se od začátku zápasu pustili do svého soupeře a ten jen se štěstím odolával tlaku Březí. Celý poločas již to vypadalo, že se soupeři rozejdou do kabin za bezgólového stavu. Když se dvakrát těsně před poločasem prosadil kanonýr domácích David Dostál.

Chlup dalšími dvěma góly uzavřel zápas

Druhý poločas vypadal podobně, ale jen s jedním rozdílem, že se do zápisu střelců zapsal domácí Jiří Chlup, který během pěti minut v 72. a 77. minutě uzavřel účet zápasu - 4:0. Březí si tak připsalo první výhru v soutěži. Příští kolo se představí Březí ve Víru. Počítky přivítají Rudolec.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Odehráli jsme asi zatím nejvíc vzrušující zápas. Dost jsme si vytrpěli, což asi nejlépe popsal jeden z hostí: ,,Jsme sice dřeváci, ale voni taky, protože to co nedali..." Transformátor zas nevyužil "Csaplárovu past". Co se střelecké nemohoucnosti týče, optimisté se shodli, že jsme si vybrali smůlu na celý podzim , čímž chtějí naznačit, že jsme z nejhoršího venku. Jiní tvrdí, že se uvidí podle toho, jak dopadnem ve Víru a další zastávají názor, že do konce podzimu už žádné šance vstřelit gól nebudou. Prostě došly. Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášť!