3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

--

Rožná rozhodla v prvním poločase

30

Rožná rozhodla v prvním poločase o výhře nad Křižanovem B a po dvou kolech vede tabulku.

Rožná vstřelila v první půli čtyři branky

V prvním kole se Rožná dočkala těsného, ale vydřeného vítězství v Pohledci, nováček z Křižanova doma padl s Velkou Losenicí. Čekalo se tedy, jak domácí zahrají před domácími fanoušky. Rožná začala proti rezervě Křižanova útočně, ale 90 diváků čekalo na první branku až do 16. minuty, kdy se trefil kanonýr Jirka Vyžrálek - 1:0. O minutu později zvýšil na dvoubrankový náskok Marek Navrátil a vypadalo to na jasnou záležitost domácích - 2:0. V 19. minutě však Jan Švejda snížil a zdramatizoval průběh zápasu - 2:1. O pět minut později však Tomáš Sýkora opět přinesl klid na domácí kopačky - 3:1. A tři minuty před koncem to byl opět Jirka Vyžrálek, který uzavřel účet první půle a zápas se zdál být rozhodnut - 4:1. Domácí fans tedy mohli odcházet spokojeně na poločasovou občerstvovací přestávku.

Domácí kontrolovali druhou půli

Domácí měli raketový start do druhé půle a po dvou minutách Jirka Vyžrálek zkompletoval hattrick - 5:1. Zápas se již jen dohrával, a tak se v 77. minutě mohl radovat se snížení skóre David Nobicht - 5:2. Tímto výsledkem také skončil zápas a Rožná tak vede po dvou kolech tabulku. Svoji formu bude moci rozjetá Rožná potvrdit opět v domácím zápase proti Polničce. Křižanov pojede na souboj dvou béček do Radostína.

SK Rožná
Marek Navrátil:

SK FC Křižanov B
Martin Homola: Při vší úctě k výkonu Losenice v minulém týdnu až tento zápas, resp. výkon domácích, byl opravdovým přivítáním v III. třídě. Bohužel než jsme se rozkoukali, bylo po zápase. Domácí na nás vlétli jak uragán, v 5. minutě jsme mohli prohrávat o dva tři góly, tyto situace jsme sice ještě ustáli, ale Rožná v tlaku nepolevovala a bylo jen otázkou skóre, kolik skončí první půle. Kdoví, jaký by býval byl osud utkání, kdyby Šoukal za stavu 3:1 proměnil svou velkou šanci, ale patrně by pouze restartoval útočné motory domácích. Druhá část zápasu od nás naštěstí už snesla měřítka, jakkoliv je nám jasné, že domácí už zápas v podstatě dohrávali. Snad na tento výkon navážeme příští týden v Radostíně, protože pokud budeme pokračovat v kvalitě z první půle, bůh s námi...