13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

11. D. Hodzic , 73. M. Kalina , 88. D. Hodzic - 23. D. Juračka , 25. E. Šibor (p.) , 56. D. Juračka
32

V Křoví padlo šest branek a Rozsochy si odvážejí bod.

Rozsochy vyhrály první poločas

Ve 13. kole okresního přeboru se za nádherného podzimního počasí utkala domácí jedenáctka Křoví a Rozsochy. Křoví které čtyřikrát v řadě vyhrálo se dostalo již na čtvrté místo v tabulce, Rozsochy byly šesté. Výhra v tomto zápase tak mohla domácí na den katapultovat na druhou pozici tabulky. Domácí tak nastoupili s odhodláním si připsat tři body a již v 11. minutě domácí kanonýr Dino Hodžič vstřelil úvodní branku zápasu - 1:0. Poté se ke slovu dostali hosté a David Juračka ve 23. minutě vyrovnal - 1:1. A to nebylo vše, když domácí brankář fauloval ve velkém čtverci rozhodčí Šoukal neváhal nařídit pokutový kop. Ten proměnil Emil Šibor a hosté šli poprvé v zápase do vedení - 1:2. To nebylo vše protože o minutu později se situace opakovala na druhé straně, když hostující obránce fauloval Kalinu a rozhodčí Šoukal opět ukázal na bílý puntík. Míč si vzal faulovaný Kalina ale bohužel pro domácí penaltu nedal. Stav zápasu tak zůstával o branku ve prospěch Rozsoch. Tak také skončil první zajímavý poločas.

Křoví zachránilo v závěru bod

Druhý poločas začaly lépe Rozsochy a v 56. minutě je nasměroval ke třem bodům po gólu David Juračka - 1:3. Domácí však zápas nezabalili a v 73. minutě Martin Kalina vykřesal pro domácí naději - 2:3. Tu nakonec v bodový import zúročil v 88. minutě svým druhým gólem v zápase Dino Hodžič - 3:3. Ve třetí minutě nastavení ještě uviděl červenou kartu hostující Nebola a tím také skončil tento zajímavý zápas. Příští kolo přivítají Rozsochy rezervu Bystřice a Křoví ukončí podzim v Borech.