12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Křižanov veze body z Doubravníku

31

Křižanov veze body z Doubravníku, který porazil tříbrankovým rozdílem.

První poločas vyhrál Křižanov

V krásném slunečném počasí, před početnou domácí kulisou se odehrál zajímavý zápas, ze kterého vyšli vítězně hosté. První poločas se nesl ve znamení křižanovské územní převahy, která ale ve hře končila před vápnem domácích. Křižanovu se ovšem podařili dvě standardní situace, kdy skórovali letní posily. V prvním případě se prosadil stoper Kopáček a v druhém případě kanonýr Michal Škorpík.Nutno podotknout, že domácí hráči se snažili hrát kombinační fotbal bez zbytečného nakopávání a minutu před poločasem jim to málem přineslo ovoce, Stupka byl ovšem proti a vytáhl velice důležitý zákrok. Do kabin se šlo za stavu 0:2.

Druhý poločas hosté potvrdili výhru

Druhý poločas začali hosté aktivněji a domácí takřka do ničeho nepustili. rozhodující moment se odehrál v 65.minutě. Michal Škorpík krásně vysunul defenzivního záložníka Romana Navrátila. Ten zasekávačkou posadil na zadek dva domácí borce a s přehledem zakončil podél golmana. Stav 0:3 vydržel až dokonce. Kdy oba týmy neproměnili ještě několik šancí. Domácí nastřelili tyč a hosté břevno. V dalším kole jede Doubravník do Bobrové a Křižanov se utká v derby proti Jívoví, kdy se bude při utkání, po vzoru Borů, vybírat příspěvek pro Nemocnici v Novém Městě na Moravě.

FK Doubravník
Marek Sommer:

SK FC Křižanov
Petr Martin: Budou následovat Křižanov, Bory a Jívoví i další oddíly v jejich bohulibé činnosti. V dalším kole jede Doubravník do Bobrové a Křižanov se utká v derby proti Jívoví, kdy se bude při utkání, po vzoru Borů, vybírat příspěvek pro Nemocnici v Novém Městě na Moravě.

B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , M. Škvařil [-] (67. M. Šikula [-] ) , D. Juračka [-] (32. M. Jedlička [-] ) , M. Vojta [-] , V. Čepička [-] , V. Srba [-] (59. J. Kapoun [-] ) , S. Balák [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] (75. J. Patloka [-] ) , T. Csizmár [-] (62. S. Škvařil [-] )

J. Stupka [-] - L. Anděl [-] (66. D. Bajer [-] ) , P. Bajer [-] (74. M. Petr [-] ) , L. Liška [-] , D. Uhlíř [-] (81. M. Procházka [-] ) , M. Škorpík [-] , R. Navrátil [-] (70. J. Uhlíř [-] ) , J. Milota [-] , P. Kaštan [-] , L. Halámek [-] , L. Kopáček [-]

ŽK: 85. J. Slámečka - 34. M. Škorpík , 42. D. Uhlíř , 68. P. Bajer , 88. J. Milota .
Počet diváků: 112. Rozhodčí: DÍTĚ Radek - OSMÍK Jiří, ŠNÉDAR Marek (N).