V Borech rozhodl Čermákův hattrick

32

V Borech rozhodl Čermákův hattrick a Dolní Rožínka si odváží tři body.

Hosté vyhráli poločas o branku

V předposledním domácím zápase přivítaly Bory na svém hřišťi soupeře z Dolní Rožínky. Hra začala aktivně na obou stranách, ale šanci využili nakonec hosté a v 11. minutě otevřeli skóre na - 0:1. Půl hodiny trvalo domácím než srovnali, po rohovém kopu dorazil míč Vojta Chalupa za záda brankáře. Závěr první půle zdramatizovala Rožínka, když těsně před hvizdem po chybné rozehrávce na svojí polovině se k přihrávce dostal jejich útočník a osamělý brankář Borů neměl šanci. Hosté tak odchází do kabin s jednobrankovým náskokem - 1:2.

Druhý poločas dokončil Čermák hattrick

Jak soupeř v první půli skončil tak v druhé půli začal. V 53. minutě po faulu domácího Josefa Kujala byla nařízena penalta, kterou soupeř proměnil. V 64. minutě si náskok hosté ještě pojistili, když po chybě domácí obrany přidali hosté čtvrtý gól. Ofenzivnější hra včasné přihrávky a pozorná obrana zajistila Dolní Rožínce výhru - 1:4.