11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Souboj rezerv rozhodl čtyřmi góly Petr Šandera

29

Souboj rezerv Nové Vsi a Bystřice rozhodl čtyřmi góly Petr Šandera z Nové Vsi.

První poločas vyzněl pro Novou Ves

V jedenáctém kole okresního přeboru se utkaly za nádherného podzimního fotbalového počasí celky rezerv Bystřice a Nové Vsi. První branka na sebe nedala dlouho čekat a v 13. minutě poprvé překonal Mrňouse hostující Petr Šandera - 0:1. Domácí hráči ale také rychle odpověděli, když za deset minut vyrovnal Oldřich Veselý - 1:1. Hrálo se jako na houpačce protože za dalších deset minut poslal hosty do vedení opět Petr Šandera - 1:2. A klid na hostující kopačky přinesl stejný hráč v 36. minutě, když zkompletoval hattrick - 1:3. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Domácí Bystřice jen snížila náskok

Druhý poločas domácí vlétli na svého soupeře a ve 46. minutě Oldřich Veselý opět svojí druhou brankou v zápase snížil na rozdíl jedné branky - 2:3. Zápas pak spěl k těsné výhře hostů, ale v 83. minutě to byl František Konig, který vyrovnal - 3:3. Hosté měli ale v tomto zápase v pohodě hrajícího Petra Šanderu, který v 86. minutě svojí čtvrtou brankou rozhodl - 3:4. Ve zbytku zápasu se již na odpověď nezmohli a tak tři body putují do Nové Vsi. Příští kolo jede béčko Nové Vsi do Jívoví a domácí rezerva Bystřice na derby zápas do Štěpánova.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech: Utkání jsme špatně rozehráli a v poločase prohrávali o dvě branky. Velkou bojovností jsme ve druhém poločase dokázali vyrovnat, bohužel soupeř v závěru rozhodl o šťastném vítězství.

J. Mrňous [-] - D. Fiala [-] , P. Macháček [-] (80. R. Horák [-] ) , M. Pavlíček [-] , A. Feifer [-] , T. Samek [-] , Z. Sklenář [-] , O. Veselý [-] , F. König [-] , M. Svoboda [-] (46. M. Horák [-] ) , R. Kadlec [-]