11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Bobrová potvrdila formu vítězstvím

31

Bobrová potvrdila formu vítězstvím a neprohrála již posedmé v řadě.

Bobrová šla do vedení

V jedenáctém kole okresního přeboru se utkaly za krásného podzimního počasí celky Bobrové a Borů. Domácí, kteří již šestkrát v řadě neprohráli byli velkými favority. Hosté také hrají v solidní formě, tak se čekal zajímavý zápas. Domácí od začátku potvrzovali převahu a ve 24. minutě otevřel účet zápasu Petr Dvořák - 1:0. Víc gólových momentů již první půle nepřinesla. Sto diváků tak odcházelo na přestávku spokojeno.

Domácí ve druhé půli potvrdili roli favorita

Druhá půle začala pro hosty šokem a ve 48. minutě Radek Hlávka vyrovnal - 1:1. Rozhodující chvíle přišla asi v 59. minutě, kdy obdržel po druhém napomínání Miroslav Ochrana od rozgodčího Sýkory červenou kartu a hosté dohrávali o deseti. Domácí poté využili této převahy v 76. minutě, kdy Petr Dvořák svým druhým gólem poslal domácí do vedení - 2:1. O pět minut později pak Michal Hájek přidal třetí branku a bylo rozhodnuto - 3:1. Poté se již zápas jen dohrával a domácí si tak připsali do tabulky další body. Příští kolo Bobrová zajíždí na hřiště posledního celku tabulky Jimramova, Bory přivítají v domácím prostředí Štěpánov.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " První půle byla vcelku vyrovnaná, skórovat se ale podařilo pouze nám. Po pauze hosté brzy vyrovnali, nám ale pak pomohlo poměrně zbytečné vyloučení hostujícího útočníka. Podařilo se nám hosty zatlačit a početní převahu přetavit ve vítězství. "