11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Doubravník vydřel domácí výhru

30

Doubravník vydřel domácí výhru, když porazil o branku Santus Jívoví.

V první půli padly čtyři branky

V jedenáctém kole okresního přeboru se utkaly za krásného podzimního počasí celky Doubravníku a Jívoví. Domácí, kteří potřebují na konci tabulky každý bod měli výborný vstup do zápasu a Michal Jedlička otevřel v 6. minutě skóre zápasu - 1:0. Hosté se s tímto nechtěli smířit a tlačili se před branku domácích. Vyrovnat se jim však povedlo až v 31. minutě po trefě Josefa Požára - 1:1. O deset minut později však hosté dokonce vedli, když se prosadil Dominik Lukášek - 1:2. Domácí ovšem hned z rozehrání vyrovnali, když se dostal míč do sítě Santusu z kopačky kapitána týmu Miroslava Vojty - 2:2. Padesát domácích diváků tedy vidělo krásné čtyři branky a mohlo si vychutnat poločasovou přestávku.

Domácí vstoupili do druhé půle útočně a pokoušeli se strhnout vedení na svoji stranu. To se jim povedlo v 56. minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil Miroslav Vojta - 3:2. V závěru zápasu se již Santus gólově neprosadil a tak se zápas skončil důležitým vítězstvím domácích o jednu branku. Domácí si tak připsali první výhru v okresním přeboru. Příští kolo přivítá Doubravník na svém hřišti Křižanov. Santus Jívoví přivítá v domácím prostředí rezervu Nové Vsi.

FK Doubravník
Marek Sommer: Dnes to byl pro nás důležitý zápas, který jsme zvládli vyhrát za tři body a připsali si první vítězství v okresním přeboru.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: První poločas byl vyrovnaný, druhý poločas se nám nevyvedl a odnesli jsme si tak zbytečnou prohru.

B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , O. Müller [-] , M. Vojta [-] , V. Čepička [-] , K. Vojta [-] , S. Balák [-] , M. Jedlička [-] , T. Beran [-] , J. Slámečka [-] , T. Csizmár [-]

M. Štryncl [-] - J. Požár [-] , D. Lukášek [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] , Z. Holubář [-] , R. Havlíček [-] , V. Dvořák [-] , M. Dřímal [-] , M. Mach [-] , J. Láznička [-]

ŽK: 78. O. Müller .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŽILKA Jan - ING. PETRÍKOVIČ Ján, PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana.