10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Křoví ve druhém poločase rozhodla v Nové Vsi

33

Křoví ve druhém poločase rozhodlo v Nové Vsi, když svému soupeři nastřílelo pět branek.

První poločas skončil nerozhodně

V dalším pokračování Okresního přeboru přivítala rezerva Nové Vsi na svém hřišti hráče z Křoví.Hosté se do domácích na promočeném trávníku opřeli již od začátku utkání a domácí brankář Čížek vytahoval proti hostujícímu forvardovi Dino Hodzičovi jeden lepší zákrok než druhý.Tlak hostů vyústil v 15.minutě v pokutový kop ,který však Roštínský neproměnil.Domácí se však z varování nepoučili a tak v 18.minutě prohrávali 1:0 po brance Hodžiče.Obdržená branka domácí nakopla a ti začali hru srovnávat a v poslední čtvrthodině byli i lepším týmem.V té době dokázali i vyrovnat, když se trefil Honza Burian a stanovil tak poločasový výsledek na 1:1.

Hodžič ve druhém poločase vstřelil hattrick

V druhém poločase se začal lámat chleba v 70.minutě,kdy se podruhé v zápase trefil Hodžič.V  75.minutě po hrubé chybě domácí obrany zvyšoval na 1:3 Kalina.Domácí na dvoubrankové vedení hostů stačili v 77. minutě reagovat snižující brankou Honzy Buriana.Hosté však dvěma slepenými brankami Dina Hodžiče zápas rozhodli na svoji stranu.Branka Roštínského v 85.minutě tak stanovila konečný výsledek zápasu na 2:6.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas jsme si prohráli v poslední čtvrthodině, když jsme vlastními hrubými chybami vybídli hosty k laciným brankám.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Dnes jsme si připsali tři body, které se ale nerodily lehce. V závěru zápasu jsme rozhodli o našem nakonec vysokém vítězství.

T. Čížek [-] - - V. Novotný [-] , J. Zdražil [-] , T. Nečas [-] (76. T. Lysák [-] ) , J. Burian [-] , J. Nečas [-] , S. Kubík [-] , P. Bureš [-] , M. Klement [-] (82. F. Černý [-] ) , M. Koutník [-] (70. V. Kužel [-] ) , F. Šandera [-] (58. P. Šandera [-] )

M. Císař [-] - D. Hodzic [-] , J. Pekárek [-] (46. M. Duša [-] ) , V. Logara [-] , M. Ivančík [-] , K. Jilg [-] , P. Haluza [-] , M. Kapoun [-] , M. Kalina [-] , T. Panáček [-] , R. Roštinský [-]

ŽK: 23. J. Burian - 44. R. Roštinský .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: POHANKA Václav - ZLOCH Tomáš, ING. PETRÍKOVIČ Ján.