8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Lukáškův hattrick rozhodl o výhře Santusu

35

Lukáškův hattrick rozhodl o výhře Santusu nad Křovím.

První poločas skončil nerozhodně

V zápase sedmého kola okresního přeboru přijelo do Jvoví za slunečného podzimního počasí Křoví. Domácí potřebovali vyhrát aby se posunuli z jedenácté příčky tabulky blíže středu, kde se nacházelo právě Křoví. Hosté z Křoví také začali odhodlaněji a již v 8. minutě vstřelili branku Robinem Roštinským - 0:1. Domácím netrvalo dlouho a jejich snaha o vyrovnání přišla v 15. minutě, kdy Dominik Lulášek vyrovnal účet zápasu - 1:1. Do konce poločasu se oba celky pokoušeli strhnout vedení na svoji stranu, ale sedmdesát diváků branku nevidělo, a tak si museli počkat na branky až do druhého poločasu.

Lukášek dokončil hattrick

V druhém poločase se oba celky od začátku snažili o útočnou kopanou a prvnímu komu se povedlo skórovat bylo v 58. minutě Křoví, které šlo po Hodžičově brance do vedení - 1:2. Domácí Santus toto nesrazilo na kolena a naopak se zvýšenou aktivitou snažili o vyrovnávací branku. Ta přišla v 70. minutě, kdy Dominik Lukášek svojí druhou brankou v zápase vyrovnal na - 2:2. Srejný hráč pak v 81. minutě dokončil hattrick a Santus byl rázem ve vedení - 3:2. Křoví se ještě nadechlo k náporu a chtělo si alespoň odvést bod. Domácí ale po brejku v poslední minutě sórovali Zdeňkem Holubářem, který tak uzavřel skóre zápasu na konečných - 4:2. Příští kolo jede Jívovský Santus na hřiště posledního Jimramova, Křoví přivítá v domácím prostředí rezervu Bystřice nad Pernštejnem.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Dnes jsme potřebovali vyhrát, aby jsme se posunuli blíže ke středu tabulky a to se nám i zásluhou hattricku Lukáška povedlo.Příští kolo musíme body potvrdit v Jimramově.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: První poločas jsme se ještě výsledkově drželi, ve druhém poločase domácí rozhodli.

M. Štryncl [-] - Z. Holubář [-] , J. Koukola [-] , J. Požár [-] (51. M. Mach [-] ) , D. Lukášek [-] , R. Havlíček [-] , V. Dvořák [-] , M. Koukola [-] , P. Šustal [-] , J. Láznička [-] , D. Dřímal [-]

M. Císař [-] - L. Mencler [-] , M. Ivančík [-] , P. Kvasnica [-] (71. P. Bartošek [-] ) , P. Haluza [-] , D. Hodzic [-] , . Maloň [-] , M. Kapoun [-] , M. Kalina [-] , T. Panáček [-] , R. Roštinský [-]

ŽK: 88. M. Ivančík .
Počet diváků: 71. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - GREGAR Daniel, DOLEŽAL Kristián.