8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Bobrová vyhrála o gól ve Štěpánově

35

Bobrová vyhrála o gól ve Štěpánově a do neděle se posunula na první místo v tabulce.

Bobrová vstřelila branku do šatny

V sedmém kole okresního přeboru se utkaly celky domácího Štěpánova a hostující Bobrová. Domácím, kteří sestoupili z krajské I.B třídy patřilo po šestém kole šesté místo. Bobrová se po horším rozjezdu do soutěže již třikrát po sobě radovala z tříbodového zisku a v tabulce jí patřilo druhé místo. Vstup do utkání byl pro oba celky opatrný. V dalším průběhu první půle se oba celky snažily o vstřelení branky, ale bez úspěšně. Až branka do šatny v 43. minutě vstřelená Martinem Malým orámovala první poločas a hosté tak mohli odcházet na poločasovou přestávku hodně spokojeni. Do dalšího průběhu druhé půle tedy mohli vstupovat s nejtěsnějším vedením 1:0.

Gólovou přetahovanou lépe zvládla Bobrová

Druhou půli začali hosté hodně aktivně a jejich snahu korunoval vyrovnáním v 48. minutě Tomáš Richter - 1:1. V dalším průběhu se čekalo, kdo bude tím šťastnějším a ujme se vedení. Byli to nakonec hosté, kteří udeřili v 69. minutě Petrem Dvořákem - 1:2. V 80. minutě navíc pojistil náskok Bobrové Michal Hájek a zdálo se rozhodnuto - 1:3. Domácí ještě stihli rychle odpovědět o dvě minuty později opět snížil na rozdíl jedné branky Vitalij Kutnyk - 2:3. V závěru se sice domácí snažili o vyrovnání, ale to jim defenziva Bobrové již nepovolila. V příštím kole hraje Bobrová před vlastními fanoušky proti Radostínu. Štěpánov zajíždí do Dolní Rožínky.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek: Hosté měli v zápase i více štěstí než my a odvážejí si cennou výhru.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Pro nás velmi těžký zápas, který mohl klidně skončit i opačným poměrem. Bylo to napínavé až do konce i díky tomu, že jsme třikrát trefili konstrukci domácí branky. "

L. Dinga [-] - J. Veselský [-] , V. Kutnyk [-] , R. Jílek [-] , R. Sabadashka [-] , T. Richter [-] , V. Kovalchuk [-] , T. Petr [-] (75. J. Lukášek [-] ) , R. Hrubeš [-] , I. Ilchyshyn [-] , M. Ostrovskyi [-]

T. Flek [-] - J. Ptáček [-] , J. Stupka [-] (82. J. Koutecký [-] ) , M. Malý [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , P. Laštovička [-] , L. Muller [-]

ŽK: 65. R. Kratochvíl , 80. M. Hájek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TEPLÝ Radek - MYŠKA Roman, KALVODA David.