7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Rozsochy si vezou body z Jimramova

35

Rozsochy si vezou body z Jimramova, když zvítězily na hřišti soupeře o čtyři branky.

Rozsochy vedly o branku

V 7.kole okresního přeboru přivítali domácí za ideálního počasí před hojnou diváckou kulisou ambiciózní Rozsochy. A  od začátku utkání se děli věci, domácí vstoupili do utkání nekoncentrovaně a hosté je motali a motali. ale brankář Hlaváč držel. Ve 13.minutě byl však u míče o chvíličku později, podrazil hostujícího Bureše a je tady penalta. Hlaváč však je připraven a střelu hostujícího hráče k pravé tyči perfektně vyráží. Převaha hostí se stupňuje, ale gól přišel nečekaně, když ve 22.minutě Šťastný překvapil Hlaváče přímo z rohového kopu. Ve 28.minutě padla nejhezčí branka utkání, když se po samostatné akci prosadil nádhernou střelou k levé tyči S.Padrtka. Po této brance hosté trochu polevili a domácí se trochu dostali do hry po hříchu převážně jen po standartkách Borovského.  Ve 38.minutě zahrál hostující obránce v šestnáctce rukou a nařízenou penaltu s jistotou proměnil brankář Hlaváč - 1:2.

Hosté přidali další tři branky

V úvodu 2.poločasu hosté opět přitlačili a po chybě domácích ve středu hřiště, přišel rychlý kontr hostí, několik přihrávek a ve 48.minutě D.Juračka s přehledem dává třetí branku. Po této brance se již utkání jen dohrává, domácí nemají žádnou protihru, hosté v pohodě kombinují-prostě hra kočky s myší. V 70. minutě po centru do vápna a ataku Bureše uklízí Borovský míč do vlastní sítě. V 81.minutě fauluje na hranici vápna Novotný  Šibora a píská se třetí pentle v zápase a tu sám faulovaný Šibor zkušeně proměňuje. Početní hostující diváci jsou spokojeni s dobrým výkonem svých hráčů, domácí se musí potěšit aspoň pivem a klobásou. Ke klidnému a slušně hranému utkání velkým dílem přispěl bezchybný výkon rozhodčího Königa.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Jestliže je potřetí za sebou náš nejl. hráč Toša, kterej přitom dostal dohromady 15 kusů, tak asi kuwa není něco v pořádku... add1) začít něco předvádět ve 30. minutě za stavu 0:2 a to nebejt Tošáka tak to bylo 0:5 je prostě pozdě, jediný pozitivní na tom je, že konečně, kromě mě, někdo o poločase řekl, že náš přístup je prostě na kosočtverec (díky Bedýnko) add2) ...jenže v kabině o poločase něco řešíš, něco si řekneš a ve druhý minutě druhý půlky ti ten konkrétní borec dává zcela bez povšimnutí třetí kus ... add3) pak přichází můj vlastňák, jednoduchá situace, kterou chceš jednoduše vyřešit, ale dopadne tak, že seš všem pro prdel(smích) vůbec se nepotřebuju obhajovat, prostě zatmění, jen si dovolím připomenout, že 10 vteřin před tím tomu předcházelo autové vhazování u rohového praporku na naší útočné polovině... add4) a teď to nejpodstatnější, model hrajícího trenéra přestává fungovat, bohužel moji svěřenci a zároveň spoluhráči nejsou schopni mě do očí říct co si myslí, co by chtěli změnit (jediná světlá výjimka je Pen), já tomu dávám maximum, určitě nemám patent na rozum a fotbal v Jimru bude fungovat i pod vedením někoho jiného, pokud si borci přivedou nového trenéra, budu dál jen hrát o pokud ani to ne, budu trénovat děcka a chlapům plnit flašky a nosit balóny, nemám s tím problém...míč je na vaší straně add5) Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Zasloužená naše výhra, chválím všechny hráče za předvedený výkon.

A. Hlaváč [-] - J. Sedlák [-] (30. P. Sedlák [-] ) , P. Borovský [-] , M. Dvořák [-] , Z. Novotný [-] - P. Nykodým [-] , V. Dostál [-] (49. T. Gregor [-] ) , L. Bednář [-] , J. Štěrba [-] - J. Prüger [-] (55. V. Peňáz [-] ) , M. Zobač [-]