6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Béčko Nové Vsi si vyšláplo na favorita

34

Béčko Nové Vsi si vyšláplo na favorita a zdolalo o branku Křižanov.

Zdražil poslal domácí do vedení

V zápase šestého kola Okresního přeboru přivítala rezerva Nové Vsi na svém hřišti prozatímního lídra tabulky Křižanov.Hosté  se do domácích pustili s chutí a již od začátku je převišovali  v rychlosti a důrazu v osobních soubojích.Jejich aktivní hra přinášela šance, které však končili žalostnou koncovkou.A tak podle rčení nedáváš dostaneš se těsně před půlí dostali do vedení domácí.Po jejich rohu se v 43.minutě trefil hlavou Honza Zdražil a stanovil tak poločasový výsledek 1:0.

Domácí ve druhém poločase vybojovali vítězství

Do druhé půle vstoupili domácí ze zabezpečené obrany a spoléhali na rychlé kontry.Jeden z nich proměnil v 54.minutě benjamínek týmu Pája Bojanovský.V šedesáté první minutě mohli domácí svůj náskok zvíraznit ,ale David Šatný  odkrytou branku netrefil.S blížícím se koncem zápasu hosté dostávali domácí pod tlak, ze kterého však hosté dokázali pouze snížit Lukášem Kopáčkem na 1:2.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas ve kterém jsme nebyli lepším týmem rozhodla produktivita obou mužstev.Klukům patří dík za příkladně odbojované utkání.

SK FC Křižanov
Martin Petr: Toto utkání jsme si prohráli sami naší nemohoucností v zakončení. Herně jsme na tom byli dobře, domácí se soustředili hlavně na kvalitní defenzivu a poté vyrážet do rychlých protiútoků. Ale jak se říká, hraje se na góly a ne na krásu. V příštím kole nás čeká Štěpánov doma.

T. Čížek [-] - T. Nečas [-] (52. T. Lysák [-] ) , M. Koutník [-] (46. F. Šandera [-] ) , J. Zdražil [-] (68. V. Kužel [-] ) , J. Nečas [-] , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] (81. O. Koutník [-] ) , P. Bureš [-] , J. Nečas [-] , P. Bojanovský [-] , M. Klement [-]

J. Stupka [-] - D. Fendrych [-] (46. M. Petr [-] ) , L. Liška [-] , L. Halámek [-] , D. Bajer [-] (64. A. Burian [-] ) , M. Škorpík [-] , D. Uhlíř [-] (73. J. Uhlíř [-] ) , R. Navrátil [-] (49. L. Anděl [-] ) , P. Kaštan [-] , L. Kopáček [-] , J. Milota [-]

ŽK: 76. J. Nečas - 14. M. Škorpík , 36. J. Stupka .
Hráči zápasu: P. Bureš , P. Bojanovský - L. Kopáček .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - ING. PETRÍKOVIČ Ján, ŽĎÁNSKÝ Zdeněk.