4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Dolní Rožínka veze výhru z Jívoví

35

Dolní Rožínka potvrdila formu a po Bobrové veze tři body i z Jívoví.

Domácí vedli, ale Rožínka otočila průběh poločasu

V nedělních odpoledních hodinách sehrálo své utkání domácí družstvo z Jívoví s tradičním soupeřem z Dolní Rožínky. Santus do utkání vstoupil lépe, již ve třetí minutě po krásné akci vedené po levé straně, vsítil první gól utkání Dominik Lukášek. Domácí hráči byli nadále aktivnější, ovšem v průběhu prvního poločasu se obrázek hry začal postupně otáčet. Hosté z Dolní Rožínky přebrali iniciativu. Po odkopu míče hostujícím brankářem se do brejku dostal Jakub Večeřa, svoji šanci zkušeně zakončil přízemní střelou k tyči. Hosté nadále tlačili, toto snažení vyústilo v gól do šatny, autové vhazování do vápna postupně prodloužili dva hostující hráči, na konci akce se objevil Pavel Vondruška, jenž rozvlnil domácí síť podruhé. Hostující hráči a fanoušci tak mohli odcházet na poločasovou přestávku velice spokojeni.

Černý vstřelil gól z půlky

Když ve druhém poločase pojistil vedení Dolní Rožínky Pavel Bartoněk a hosté odskočili na rozdíl dvou branek, utkání se zdálo být rozhodnuté, také bylo - 1:3. Nejkrásnější okamžik utkání měl však teprve přijít a to když vystřídavší Ondřej Černý vstřelil gól z půlky. Zápas už se v poklidu dohrával a hosté zaslouženě vyhráli 1:4. V dalším kole Jívoví jede do Rozsoch a Dolní Rožínka přivítá tým z Osové Bitýšky.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Dnes se nám zápas vůbec nepovedl a hosté si odvážejí zaslouženě domů tři body.

TJ Baník Dolní Rožínka
Pavel Bílek: Dnes jsme zaslouženě vyhráli, když jsme v prvním poločase otočili skóre zápasu a druhý poločas jsme kontrolovali náš vypracovaný náskok.

M. Štryncl [-] - P. Šustal [-] , J. Koukola [-] , J. Požár [-] (70. M. Mach [-] ) , J. Horký [-] (80. R. Šejnoha [-] ) , D. Lukášek [-] , R. Havlíček [-] , J. Láznička [-] , M. Koukola [-] , V. Dvořák [-] , D. Dřímal [-]

Z. Horák [-] (87. D. Brambora [-] ) - J. Večeřa [-] , P. Bukáček [-] (6. J. Vařejka [-] ) , R. Baláž [-] , F. Šmerda [-] , P. Sedlák [-] , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] (70. T. Hille [-] ) , P. Vondruška [-] , L. Hofman [-] , J. Bílek [-] (58. O. Černý [-] )

ŽK: 78. D. Lukášek - 5. P. Bukáček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - UHLÍŘ Zdeněk (N), HORÁK Zdeněk (N).