Rezerva Bystřice zachránila v závěru bod

83. T. Samek , 85. D. Čech - 40. K. Vojta (p.) , 80. M. Jedlička
36

Rezerva Bystřice zachránila v závěru bod, když vyrovnala dvoubrankový náskok Doubravníku.

Hosté vyhráli první poločas

Ve třetím kole okresního přeboru přijel za velkého vedra do Bystřice nováček soutěže Doubravník. Oba soupeři si připsaly v úvodních dvou kolech po bodu, a tak se čekalo kdo bude v utkání úspěšnější a připíše si premiérové vítězství v nejvyšší okresní soutěži. Průběh první půle byl vyrovnaný a na gól šedesát diváků čekalo do 40. minuty. To rozhodčí Šoukal odpískal pokutový kop, který bezpečně proměnil Karel Vojta - 0:1. Domácí se sice snažili ještě do přestávky o vyrovnání, ale na pauzu se šlo s jednobrankovým vedením hostů z Doubravníku.

Bystřice zachránila v závěru bod

Druhý poločas se začal snahou domácích o vyrovnání, ale diváci si na góly museli počkat až do poslední desetiminutovky. A byl to překvapivě střídající Michal Jedlička, který navýšil náskok hostů na dvoubrankový rozdíl. Domácí zápas nezabalili a v 83. minutě nejprve Tomáš Samek snížil na - 1:2, aby o dvě minuty později střelec domácího celku David Čech zajistil domácím vyrovnání - 2:2. Do konce zápasu zbývalo pět minut a i když se ještě oba celky snažili strhnout výhru na svoji stranu zápas zůstal po konečném hvizdu rozhodčího nerozhodný a body se dělily. Příští kolo přivítá Doubravník Béčko Nové Vsi, Bystřická rezerva zajíždí na horkou půdu favorita soutěže z Křižanova.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech: Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře, a tak jsme nakonec rádi, že jsme dotáhli zápas do remízového konce.

FK Doubravník
Miroslav Vojta: Škoda dnes jsme mohli odvést určitě více než jeden bod.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠOUKAL Roman - PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana, SVOBODA Vlastimil (N).