4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

39. D. Hodzic , 47. M. Němec , 48. J. Pekárek - 17. L. Kopáček , 82. L. Liška (p.)
36

Křoví i v deseti vyhrálo šlágr kola a připravilo Křižanov o neporazitelnost.

První poločas skončil nerozhodně

Ve třetím kole okresního přeboru se utkaly dva týmy, které neztratily zatím žádný bod. Lepší skóre mělo v souboji prvního z druhým domácí Křoví, favoritem zápasu, ale byli spíše hosté. Do utkání vstoupili lépe hosté z Křižanova. Bohužel ale asi z pěti gólových šancí vytěžili pouze gól Kopáčka ze 17. minuty utkání a nastřelenou tyč. A tak ke konci poločasu přišel v 39. minutě trest v podobě vyrovnání. Kopáček ztratil míč na lajně a domácí Ivančík pohotově servíroval do vápna na Hodžiče, který vymetl šibenici Stupkovi branky.

Druhý poločas rozhodly rychlé branky Křoví

Začátek druhé půlky nebyl pro Křižanov vůbec dobrý. Nejprve hlavní rozhodčí Hromádka nesmyslně pustil ve 47. minutě faul hostům, aby v zápětí pískl faul na domácí. Z následné standardky dali domácí velice hezký gól, po centru na zadní tyč se prosadil Němec. Hned po rozehrání hosté ztratili míč,pomezní rozhodčí přehlédl metrový ofsajd a domácí Pekárek vstřelenou brankou zvýšil, během minuty to bylo 3:1. Domácí se zatáhli a hosté opět neproměnili další tři šance. V 67. minutě byl domácím vyloučen Martin Kalina a hosté hráli přesilovku. V 82. minutě dostali hosté výhodu pokutového kopu, Lukáš Liška snížil z penalty, ale to už bohužel bylo pro hosty pozdě. V poslední minutě ještě vsítil gól Kopáček, který nebyl pro ofsajd uznán. V dalším kole zajíždí Křoví na horkou půdu do Bobrové, Křižanov hostí rezervní tým Bystřice nad Pernštejnem.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Bojovným výkonem jsme dotáhli zápas do vítězného konce.

SK FC Křižanov
Roman Navrátil: Do utkání jsme vstoupili lépe než domácí. Bohužel asi z 5 gólových šancí jsme vytěžili pouze gól Kopáčka a nastřelenou tyč. A tak přišel trest v podobě vyrovnání. Kopáček ztratil míč na lajně a domácí Ivančík pohotově servíroval do vápna na Hodžiče, který vymetl šibenici Stupkovi branky. Začátek druhé půlky byl hororový. Nejprve hlavní rozhodčí Hromádka naprosto nesmyslně pustil faul na Uhlíře, aby v zápětí pískl faul na domácí. Z následné standardky dali domácí velice hezký gól, po centru na zadní tyč. Hned po rozehrání jsme ztratili míč a pomezní rozhodčí přehlédl metrový ofsajd a během minuty to bylo 3:1. Domácí se zatáhli a my jsme opět neproměnili 3 šance. Lukáš Liška snížil z penalty, ale to už bohužel nic neřešilo. V poslední minutě ještě vsítil gól Kopáček, který nebyl pro ofsajd uznán. Křoví musím pogratulovat, protože zápas odehráli na naprosté hraně svých možností.

P. Karmazín [-] - M. Ivančík [-] (84. M. Žák [-] ) , K. Jilg [-] , M. Kapoun [-] , J. Pekárek [-] , P. Křístel [-] , P. Kvasnica [-] , D. Hodzic [-] , M. Němec [-] , R. Roštinský [-] , M. Kalina [-]

J. Stupka [-] - D. Bajer [-] , M. Škorpík [-] (70. L. Anděl [-] ) , J. Švejda [-] (53. L. Liška [-] ) , D. Uhlíř [-] , R. Navrátil [-] (83. M. Procházka [-] ) , P. Bajer [-] (75. D. Fendrych [-] ) , P. Kaštan [-] , L. Kopáček [-] , L. Halámek [-] , J. Milota [-]

ŽK: 16. P. Kvasnica , 37. M. Kalina , 90. M. Žák - 52. J. Milota , 55. P. Bajer , 75. L. Anděl . ČK: 67. M. Kalina .
Počet diváků: 74. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - DVOŘÁK Miloš, OSMÍK Jiří.