3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Výhru Borů trefil Ochrana

34

Výhru Borům proti rezervě Nové Vsi trefil Miroslav Ochrana a Bory zůstávají v soutěži bez ztráty kytičky.

První poločas branka nepadla

Při úvodním utkání na domácím hřišti, přivítaly Bory Novou Ves B. Bory si z prvního zápasu v Bystřici, kde porazily místní rezervu připsaly tři body. Hosté z Nové Vsi si připsali bod za divokou remízu 4:4 proti Rozsochám. Mírným favoritem byly domácí Bory, které přišlo podpořit na osmdesát fanoušků. Zápas začal energicky na obou stranách si hráči vytvářely gólové příležitosti., které ale neproměňovaly.Více šancí skórovat měli domácí, přesto první půle končí bez gólu.

Ochrana rozhodl o výhře domácích

Po vystřídání stran se hra otáčí více ve prospěch hostí, kteří předvádějí ofenzivnější fotbal. Naděje domácím svitla v 71. minutě, kdy po křižné přihrávce Milana Špačka našla Miroslava Ochranu, který z velkého úhlu nastřelil pouze tyč. Od této chvíle se hra přesouvá na stranu domácích, kteří vytrvale útočí na bránu hostí. Tento tlak se jim vyplácí a v 79. minutě Miroslav Ochrana přelstil obranu včetně brankáře a střílí gól - 1:0. Nová Ves měla možnost vyrovnat v 89. minutě po faulu domácích. Byl nařízen přímý volný kop, ale míč přeletěl bránu. Domácí závěr hry nepodcenili a i přes nastavené minuty navíc své vítězství udrželi. Příští kolo zajíždí Bory na horkou půdu do Štěpánova, Rozsochy jedou na další venkovní zápas tentokrát do nedalekého Radostína nad Oslavou.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Dnes rozhodla jediná branka, která padla v samém závěru druhého poločasu. Naším nejlepším dnešním hráčem byl dnes týmový duch.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Domácí byli šťastnějším týmem a o jednu branku nakonec vyhráli. Dnes jsme si zasloužili bodovat.

J. Jakubec [-] - M. Vávra [-] (57. I. Nováček [-] ) , M. Špaček [-] , P. Prokop [-] , M. Ochrana [-] , J. Novotný [-] (53. J. Kujal [-] ) , J. Starý [-] , A. Novotný [-] , F. Zikmund [-] , S. Krejčí [-] (46. L. Němec [-] ) , J. Dvořák [-] (55. M. Zástěra [-] )

T. Čížek [-] - P. Bojanovský [-] , T. Lysák [-] (67. F. Černý [-] ) , J. Šandera [-] , M. Koutník [-] , S. Kubík [-] , P. Nečas [-] , P. Bureš [-] , J. Nečas [-] , F. Šandera [-] , J. Bureš [-]

ŽK: 61. M. Zástěra , 89. J. Starý .
Počet diváků: 81. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - GREGAR Daniel, KŘÍŽ Bedřich (N).