3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Křoví porazilo nováčka soutěže

34

Křoví porazilo nováčka soutěže Doubravník a po dvou kolech zůstává bez ztráty bodu.

Křoví o branku vedlo

Křoví v prvním kole opět předvedlo brankové hody a přestřílelo Jimramov 8:5. Nováček z Doubravníku předvedl sympatický výkon v Osové Bítýšce, kde si připsal bod za remízu 1:1. Mírným favoritem bylo proto Křoví, které také začalo zápas lépe a ve 4. minutě ho poslal do vedení Martin Kalina - 0:1. Hosté pokračovali v aktivitě a ve 25. minutě se dočkali druhé branky, kterou vstřelil Robin Roštinský - 0:2. Domácí ale nesložili zbraně a již o dvě minuty později se dostal ke snížení stavu na rozdíl jedné branky Miroslav Vojta - 1:2. Do konce poločasu bylo vidět několik šancí na obou stranách, ale střelci na každé straně již na brankáře nevyzráli. Diváci tak odcházeli na poločasovou pauzu spokojeni a doufali, že domácí ve druhém dějství zápas otočí.

Hosté nakonec udrželi výhru

Hosté ve druhém poločase začali aktivněji a domácí zatlačili do defenzivy. Odměnou jim byla vstřelená branka v 58. minutě kanonýrem Dino Hodžičem - 1:3. Domácí ale stále cítili šanci zdramatizovat utkání a dostávali se do slibných příležitostí. V 82. minutě Vlastimil Srba snížil a domácím svitla naděje bodovat - 2:3. Závěr zápasu již byl ale velmi krátký, aby domácí stačili vyrovnat a tak si Křoví připsalo druhou výhru v sezóně.

FK Doubravník
Miroslav Vojta: Zápas jsme chtěli určitě vyhrát. Soupeř byl v zápase o jednu branku šťastnější.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Vydřeli jsme nakonec důležité vítězství, jsme spokojeni třemi body.

B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , O. Müller [-] (65. S. Škvařil [-] ) , M. Vojta [-] , M. Jedlička [-] (77. M. Mašek [-] ) , V. Srba [-] , K. Vojta [-] , S. Balák [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , T. Csizmár [-] (89. D. Juračka [-] )

P. Bartošek [-] - K. Jilg [-] , M. Kapoun [-] , M. Němec [-] (85. P. Nečas [-] ) , T. Panáček [-] , P. Křístel [-] , D. Hodzic [-] , P. Kvasnica [-] , L. Koudelka [-] , R. Roštinský [-] , M. Kalina [-]

ŽK: 20. M. Vojta , 33. K. Vojta , 35. V. Srba , 80. J. Slámečka , 90. S. Balák - 2. P. Kvasnica , 78. K. Jilg , 86. M. Němec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - TOMÁŠEK Oldřich, MYŠKA Roman.