2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Bobrová otočila zápas v Jívoví

34

Všechny branky padly v Jívoví ve druhém poločase, když Santus neudržel dvoubrankové vedení a odešel poražen.

První poločas branku nepřinesl

Domácí Santus nastoupil v úvodním kole okresního přeboru proti Bobrové. Zápas za velmi teplého počasí se odehrával od začátku utkání ve vysokém tempu. První poločas nabídl několik šancí na obou stranách, ale gólové momenty si oba celky schovaly do druhého poločasu.

Bobrová lépe zvládla koncovku

Do druhé půle vstoupili lépe hráči Santusu a jejich kanonýr Jindra Horký je poslal do vedení - 1:0. Bobrová ovšem kontrovala o pět minut později a Michal Hájek vyrovnal - 1:1. Za dalších pět minut si ale vzali opět slovo domácí a Zdeněk Holubář rozjásal domácí fanoušky - 2:1. Stejný hráč pak v 66. minutě přidal svoji druhou branku v zápase a domácí byli na koni - 3:1. Hosté ovšem nesložili zbraně a začali dotírat na domácí svatyni. Výsledkem jejich snahy byla 74. minuta a snížení na rozdíl jediné branky, když Michal Hájek vstřelil také svoji druhou branku v zápase - 3:2. Domácí znervózněli a hosté v 82. minutě vyrovnali, když se trefila opora Bobrové Martin Malý - 3:3. Domácí se ještě nevzpamatovali z vyrovnávací branky, když o dvě minuty později Petr Dvořák otočil stav zápasu ve prospěch Bobrové - 3:4. Závěrečná snaha domácích již brankou neskončila a tak si Bobrová odváží z Jívoví důležité tři body. Příští kolo zajíždí Santus do Radostína a Bobrová hostí Dolní Rožínku.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Neudrželi jsme dvougólové vedení a soupeř nás v závěru potrestal třemi góly a rozhodl.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: Vyrovnané utkání, gólů mohlo padnout i více. Nás těší že se nám nakonec podařilo urvat tři body.

M. Štryncl [-] - J. Požár [-] , D. Dřímal [-] , J. Horký [-] (72. M. Mach [-] ) , D. Lukášek [-] , Z. Holubář [-] , J. Koukola [-] , M. Koukola [-] , R. Havlíček [-] , V. Dvořák [-] (79. M. Dřímal [-] ) , J. Láznička [-]

J. Dostál [-] - L. Muller [-] , J. Ptáček [-] , J. Stupka [-] , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] (13. M. Kratochvíl [-] ) , P. Dvořák [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

ŽK: 38. V. Dvořák .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: TEPLÝ Radek - TRÁVNÍČEK Jiří, TOMÁŠEK Oldřich.