2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Bory začaly sezónu vítězně

32

Bory začaly sezónu vítězně, když vyhrály na hřišti rezervy Bystřice.

Ochrana vstřelil branku hostů

Domácí rezerva Bystřice nastoupila v úvodním kole okresního přeboru proti Borům. Zápas se za velmi dusného a horkého počasí odehrával od začátku utkání v dobrém tempu. A byli to hosté z Borů, kteří svoji první vážnou velkou šanci přetavili ve vedení. Byl to borský kanonýr Miroslav Ochrana, který v 8. minutě rozvlnil síť za Janem Mrňousem - 0:1. Další minuty se oba celky snažily o vstřelení branky, ale oba brankáři byly vždy na místě. Poločas tak skončil těsným vítězstvím hostů, které bylo pro hosty za předvedenou hru zasloužené.

Bory si výhru pohlídaly

Druhý poločas začal snahou domácích o vyrovnání, ale brankář hostí Jan Jakubec byl vždy na místě. A tak to byli opět hosté, kteří Františkem Zikmundem skórovali v 58. minutě a zvýšili svůj náskok na dvougólové vedení - 0:2. Domácí se snažili zkorigovat a zdramatizovat výsledek, ale v koncovce se jim nedařilo. Až v 77. minutě protrhl střeleckou smůlu a zdramatizoval utkání domácí kanonýr David Čech - 1:2. Přes veškerou snahu domácího celku alespoň vyrovnat již nic nebylo a tak si hosté mohli připsat po závěrečném hvizdu rozhodčího Oldřicha Tomáška překvapivé tři body. Příští kolo přivítají Bory na svém hřišti rezervu Nové Vsi. Bystřické béčko zavítá na horkou půdu Jimramova.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Milan Tomášek: V utkání jsme chtěli bodovat, ale soupeř z Borů byl více šťastnější.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Zasloužené vítězství se nerodilo lehce, ale ukázali jsme velkou touhu po třech bodech a zaslouženě jsme vyhráli.

J. Mrňous [-] - M. Tomášek [-] , A. Feifer [-] , A. Pavelka [-] , D. Buršík [-] , L. Prüger [-] , D. Čech [-] , P. Podsedník [-] , M. Hofmann [-] , D. Zítka [-] , J. Svoboda [-]

J. Jakubec [-] - M. Špaček [-] (90. O. Hlaváč [-] ) , P. Prokop [-] , M. Ochrana [-] , J. Novotný [-] (57. R. Hlávka [-] ) , A. Novotný [-] , I. Nováček [-] (56. M. Zástěra [-] ) , F. Zikmund [-] , L. Němec [-] (51. J. Starý [-] ) , S. Krejčí [-] , J. Dvořák [-] (55. M. Vávra [-] )

ŽK: 13. M. Tomášek , 47. A. Feifer - 81. M. Vávra .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - FERJANČIČ Igor, ING. PETRÍKOVIČ Ján.