2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Radostín v závěru otočil a rozhodl zápas

32

Radostín v závěru otočil a rozhodl třemi góly zápas na hřišti Štěpánova.

Štěpánov vyhrál první poločas

Za dusného počasí se ve Štěpánově, který sestoupil z I.B třídy představil Radostín. Domácí měli výborný vstup do zápasu a v 13. minutě se prosadil Jan Ludvík - 1:0. Ve 21. minutě pak stejný hráč navýšil utkání na - 2:0. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi na sformovanou obranu domácích. Tu prolomil až šťastnou brankou do šatny hostující Pavel Císař - 2:1.

Radostín se prosadil v závěru

Druhý poločas začal Radostín ve snaze vyrovnat útočně, ale obrana domácích vyrovnání odolávala. Domácí měli dokonce v 60. minutě výhodu pokutového kopu, ale hostující Dupal penaltu zlikvidoval. V závěrečné desetiminutovce poté Radostín potrestal domácí třemi brankami a rozhodl o tom, že se tři body stěhují do Radostína.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek: Hosté byli v závěru šťastnější a odvážejí si proto tři body.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: V zápase,který jsme dokázali zvládnout, sehráli důležitou roli dva momenty.První,když za stavu 2:0 pro domácí v poslední minutě první půle štastně skóroval Císař na 2:1.Druhý,asi v 60.minutě měli domácí možnost pokutového kopu,ale brankář Dupal exekutora bravurně vychytal.Myslím si,že to kluci odmakali a chtěli si domů odvézt nějaké body, což se nakonec povedlo maximálně.

L. Dinga [-] - J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , R. Sabadashka [-] , J. Buček [-] , V. Kovalchuk [-] , J. Kintr [-] , R. Hrubeš [-] , R. Jílek [-] (62. T. Brázda [-] ) , P. Karásek [-] , O. Hrubeš [-] (54. D. Kubica [-] )

I. Dupal [-] - M. Špaček [-] (66. P. Dvořák [-] ) , R. Večeřa [-] , J. Novotný [-] , M. Gregar [-] (75. M. Láznička [-] ) , P. Císař [-] , D. Toman [-] , L. Oulehla [-] , L. Dvořák [-] , R. Fňukal [-] , O. Bradáč [-]

ŽK: 54. O. Hrubeš , 87. R. Hrubeš - 34. L. Dvořák , 83. R. Fňukal , 86. P. Císař .
Hráči zápasu: P. Císař , I. Dupal .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BUDÍN Jan - KLIMEŠ Jan, ŽILKA Jan.