2.kolo, Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A, 2019-2020

Ve Smrku se body dělily

3

Report zaslal Daniel Procházka. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

Od začátku bylo utkání spíše nepohlednou okopávanou a boj všech aktérů na hřišti se zpracováním míče na velice špatném, možná až nezpůsobilém terénu. Do vedení se první dostali hosté, dlouhý nákop Pokorného z vlastní poloviny přeskočil domácí obránce a do brány ho uklidil David Cabejšek - 0:1. Utkání pokračovalo v podobném duchu. Hosté vyrobili hrubku vzadu, které využil domácí Štveráček a vyrovnal - 1:1. O chvíli na to si však hosté vzali vedení zpět, Martin Melkes po přihrávce zamířil přesně do levého horního rohu - 1:2.

Domácí srovnali

Druhou půli se hrála snad ještě horší kopaná než první, domácí hrozili nakopávanými míči, jeden z nich jim vyšel v 65. minutě, kdy míč mířící do brány chytil rukou stoper Pokorný, domácí tak kopali penaltu a hosté dohrávali v deseti. Penaltu s přehledem proměnil domácí kapitán Hort. Šance vzít si své vedení zpět přišla několik chvil před koncem zápasu, kdy se sám před brankářem zjevil hostující Zahrádka, ale brankář ho výborně vychytal.