12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Šebkovice B doma nezaváhaly

9

Fotbalisté Šebkovic B využili domácího prostředí k výhře nad Opatovem v poměru 4:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Na půdě Šebkovic B se představil tým z Opatova, který se pohybuje v poklidném středu tabulky. Šebkovice naopak nemají na růžích ustláno a chtěly by se pohybovat na vyšších příčkách tabulky. V posledním kole se jim ale vůbec nedařilo, když podlehly prvnímu týmů tabulky z Rouchovan zcela jasně 8:2. Domácí začali aktivně, avšak první šanci nedokázali proměnit. To hosté při své první šanci nezaváhali, a tak už ve 12. minutě vedli zásluhou Zdeňka Daniela 1:0. Chvíli na to mohli hosté po rohovém kopu přidat i druhou branku. Po závaru v malém vápně však míč odvrátil až z brankové čáry jeden z domácích obránců. Na druhé straně si domácí vytvořili několik slibných šancí, proměnit však dokázali pouze jedinou, a to, když se v 41. minutě prosadil David Kašpárek. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

Domácí ve druhé půli dominovali

Druhý poločas ovlivnilo brzké vyloučení hostujicícho Filipa Šinkovského. Po tomto vyloučení se dostali domácí více do hry a byli lepším týmem. Poprvé výhody jednoho hráče navíc využil Roman Svoboda, když v tváří tvář hostujícímu brankáři nezaváhal - 2:1.Domácí si dál vytvářeli své šance, zvýšit se jim však podařilo až v 80. minutě, kdy se prosadil střídající Václav Říha 3:1. A skóre uzavřel v 83. minutě Petr Durda - 4:1.

TJ Sokol Šebkovice B
Hrůza Pavel, hráč: První půle byla vcelku vyrovnana kdy každý z týmu mohl přidat minimálně jednu branku navíc. V druhé půlce nám pomohlo vyloučení u hostů pak jsme si stav už víceméně pohlidali. Po dlouhé době jsme předvedli hru kterou bysme chtěli hrát.

J. Pitour [-] - M. Procházka [-] , J. Svoboda [-] (46. O. Netík [-] ) , J. Fejta [-] , P. Hrůza [-] , R. Svoboda [-] , D. Kašpárek [-] (64. P. Durda [-] ) , L. Říha [-] , D. Bílek [-] (46. V. Říha [-] ) , S. Zikmund [-] (83. M. Roupec [-] ) , M. Roupec [-]