12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Třebenice doma přejely Kouty B

9

V zápase celků ze suterénu tabulky skončil jasnou výhrou Třebenic nad posledním týmem soutěže z Koutů B v poměru 5:1

Domácí výsledek otočili a pak kralovali

Horácký klub Třebenice přivítal na svém hřišti poslední celek tabulky Kouty B, které zatím nemohou najít tu správnou formu a po deseti odehraných zápasech získaly pouhé tři body za výhru z druhého kola nad druhým týmem tabulky z Jemnicka B, které porazily vysoko 7:0. Ale od té doby se přestalo Koutům dařit a dokázaly posledních osm zápasů prohrát, čímž jim patří jasně poslední příčka tabulky. Naposledy podlehly doma Čáslavicím těsně 2:3. Třebenice ale chtěly svým fanouškům udělat předpokládanou výhrou alespoň malou radost. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí a po úvodní oťukávané udeřili jako první hosté, které poslal do vedení v 16. minutě Tomáš Štveráček - 0:1. Domácí ale velmi brzy vyrovnali, když se trefil v 19. minutě Leoš Hnízdil - 1:1. A hned ve 23. minutě dokonal rychlý obrat Jiří Bárta - 2:1. Poté přišli skvělé chvíle domácího kanonýra Tomáše Ondráčka, který góly z 29. a 33. minuty poslal domácí do jasného vedení 4:1. A to nebylo z domácí strany vše, protože se ještě ve 37. minutě prosadil David Vrbka - 5:1. Domácí tak měli jasně našlápnuto k důležité výhře.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas pak již takovou krásou neoplývával, zvlášť když už bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. Kouty B tak zaznamenaly již devátou porážku v řadě.

SK Kouty B
Smejkal Michal: O naší porážce rozhodla naše nepovedená první půle. Krize se prohlubuje.