12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Hrotovice vezou remízu z Pyšelu

9

V zápase dvou týmů ze spodní části tabulky remizovaly Hrotovice s domácím Pyšelem 3:3, když přišly o výhru až v samém závěru

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Souboj dvou týmů bojující ve spodní části tabulky byl k vidění v Pyšelu, kam přijel hostující tým z Hrotovic. Oba týmy před začátkem soutěže určitě doufaly v jiná umístění, a proto očekávaly, že tento zápas by je mohl nakopnout do dalších utkání a posunu v tabulce víš. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Pyšel začal utkání lépe, ale golovka ne a ne přijít. Po 20 minutách se hra vyrovnala a šance byly k vidění na obou stranách, kdy jednu z nich využili hostující Hrotovice.  Zpětnou přihrávku na hranici vápna si našel Petřek a z první zavěsil k levé tyči - 0:1. Domácí chtěli vyrovnat, ale herní nepohoda do nálady nepřidala. Až ve 44. minutě po prudké ráně Ondřeje Tůmy, která vypadla hostujicimu brankáři, dorazil Luděk Sobotka. 1:1.

Domácí vyrovnali v samém závěru zápasu

Druhý poločas vstoupili do hry domácí brzkou brankou, a to v 50. minutě. Hofner vypálil z dálky a domácí šli do vedení 2:1.  V 63. minutě s dávkou štěstí a zapomocí domácího brankáře hosté vyrovnali, konkrétně Miroslav Pitor, který zahrával přímý kop. To hosty nakoplo a dařilo se jim v kombinační  hře. To vyústilo až k vedoucí brance, kterou opět v 77.minutě zařídil Miroslav Pitor- 2:3. Domácí si poté sice vytvořili tlak, ale opět pálili šance.  Až v 90. minutě po rychle rozehraném nepřímém kopu vyrovnali zásluhou druhé branky Hofnera- 3:3. Oba tymy tak braly po bodě a umístění v tabulce se nijak nezměnilo.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Takové zápasy musíme vyhrávat. Nejde nám to, bohužel teď jsme absolutně mimo a bez formy.

L. Teplý [-] - R. Babuněk [-] (68. P. Žák [-] ) , L. Sobotka [-] , J. Höfner [-] , L. Kadlec [-] , M. Rohovský [-] (80. O. Bednář [-] ) , O. Tůma [-] , F. Dvořák [-] , J. Hejátko [-] , L. Tůma [-] , D. Šubert [-]

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - M. Mlejnek [-] , L. Mlejnek [-] , J. Kučera [-] , J. Petřek [-] , F. Pekárek [-] , M. Pitor [-] (85. P. Hadraba [-] ) , F. Strohmer [-] , L. Dvořák [-] , Z. Kovář [-] , T. Hadraba [-]

ŽK: 72. M. Pitor , 90. J. Petřek , 90. M. Mlejnek .
Hráči zápasu: J. Höfner - M. Pitor .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: HOLÝ Petr - KUDRNA Ladislav (N), ŠABACKÝ Miroslav (N).