12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

56. M. Rada - 43. S. Michal
9

Fotbalisté Radotic si na půdě Čáslavic připsali remízu 1:1

Hosté šli v závěru první půle do vedení

Do Čáslavic zavítal Radotice, které se pohybují v klidném středu atabulky a figurují až za svým hostitelem z Čáslavic. Ty se jako nováček soutěže zatím nacházejí na lichotivém čtvrtém místě tabulky. V minulém kole dokonce dokázaly zvítězit na půdě posledního týmu soutěže z Koutů B 3:2 a zaznamenaly třetí výhru po sobě. Nyní chtěly svoji vítěznou šňůru prodloužit před vlastními fanoušky. Radotice, ale samozřejmě nehodlal prodat svoji kůži lacino. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí a ze začátku se hrál velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Michal Obůrka tak i hostující brankář Filip Šťastný žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Aktivnější směrem dopředu ale byli přeci jenom více hosté z Radotic , kteří nakonec jako první šli v závěru první půle do vedení, když se ve 43. minutě trefil nestárnoucí čtyřiapadesáti letý Stanislav Michal - 0:1. Domácí tým chtěl určitě ještě vyrovnat, ale do konce poločasu se jim to již nepodařilo, a tak odcházeli do šaten mnohem spokojenější hosté, ikdyž zápas nebyl zdaleka rozhodnut.

Domácí dokázali vyrovnat

Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, což se jim také podařilo v 56. minutě zásluhou Milana Rady - 1:1. To také nakonec byla poslední branka v zápase.

FK Čáslavice-Sádek
Čáslavice: Zápas byl vyrovnaný, ale je velká škoda domácí ztráty.

M. Obůrka [-] - M. Busta [-] , M. Zikmund [-] , J. Mach [-] - M. Růžička [-] , J. Vecheta [-] , P. Špaček [-] - P. Růžička [-] (46. T. Rygl [-] ) , M. Rada [-] (60. J. Novák [-] ) , M. Sedláček [-] (70. L. Rubák [-] ) , O. Bulička [-] -

TJ Družstevník Radotice
F. Šťastný [-] - F. Tobolka [-] , V. Vyhnálek [-] , P. Tobolka [-] - M. Tobolka [-] , M. Novák [-] (86. D. Kincl [-] ) , J. Čech [-] , M. Jeleček [-] - S. Michal [-] , J. Tengeri [-] , M. Liška [-] -

ŽK: 77. M. Busta - 73. J. Tengeri .
Hráči zápasu: J. Mach - P. Tobolka .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VALA Vladimír - FILIPSKÝ Pavel, VAŘBUCHTA Pavel (N).