12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

Dukovany B doma přejely Rapotice B

9

V souboji dvou rezervních týmů zvítězily Dukovany B jasně nad Rapoticemi B 7:1

Domácí o tři góly lepší

Dukovany B přivítaly na svém hřišti fotbalisty Rapotic B, které v minulém kole zažily divokou hokejovou remízu proti Okříškám B, po výsledku 6:6. Dukovany hrály svůj třetí domácí zápas po sobě a hostil dva nejlepší týmy soutěže. Po senzační výhře nad Rouchovany podlehly Jemnicku B 2:6. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí V jedenáctém kole tedy Dukovany hostili rezervu Rapotic. Začátek zápasu domácím vyšel náramně. Ve 2.minutě se stoper Jan Fojtášek ocitl sám před gólmanem a domácí vedli 1:0. O sedm minut později to bylo 2:0. Druhý stoper Lukáš Traxler prostřelil obranu i gólmana z poza vápna. Šance byly k vidění na obou stranách. Další branka padla až ve 43. minutě. Po pěkné kombinaci Ondřej Horák dával již na 3:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půli si domácí náskok hlídali a navíc přidávali další branky. V 59. minutě Petr Pislcajt proměnil standartku a Dukovany vedly 4:0.V závěru utkání přidali domácí další tři branky. V 80. a 83. minutě se trefuje opět Petr Pislcajt, který tak zaznamenal hattrick a byl už tu stav 6:0.Tentýž hráč v 85. minutě dává míč před prázdnou bránu Soukupovi a ten zvyšoval na 7:0.Hosté se dočkali čestného gólu v 87. minutě. Z penalty skóroval Vlastimil Němec a stanovil tak na konečných 7:1. Dukovany se tak dostaly v tabulce před svého soupeře.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Začátek zápasu nám vyšel náramně. Ve druhé půli jsme si náskok pohlídali a navíc přidávali další branky.

M. Křišťál [-] - R. Jelínek [-] (71. M. Křišťál [-] ) , M. Fojtášek [-] (60. A. Čurda [-] ) , O. Horák [-] , M. Ferus [-] , P. Pislcajt [-] , F. Smysitel [-] , P. Novák [-] (21. M. Kopeček [-] ) , L. Traxler [-] , J. Fojtášek [-] , J. Gazdík [-]