11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Hrotovice doma jasně nestačily na Opatov

12. M. Čurda , 37. P. Jirka , 43. R. Pokorný , 47. Z. Daniel , 75. F. Šinkovský (p.) , 81. Z. Daniel
12

Fotbalisté Hrotovic prohráli další domácí zápas, když nestačily na Opatov, kterému podlehly zcela jasně 0:6

Hosté třikrát udeřili

Hrotovice přivítaly na svém hřišti Opatov. Ten se zatím pohybuje ve středu tabulky, ale určitě by rád svoje postavení vylepšil. To by samozřejmě chtěly i Hrotovice, které se krčí u dna tabulky. Navíc by rády odčinily výpadek z minulého kola, když přišli v Šebkovicích v závěru zápasu o všechny body. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, které spíše lákalo k procházkám v přírodě. A ti co přišli, tak byli na konci zápasu velice zklamání. Domácí vstoupili do zápasu se snahou vybojovat dobrý výsledek, což se jim v prvních minutách i celkem dařilo. Vytvořili si několik slibných šancí, které však nedokázali proměnit. Naopak už ve 12. minutě hostující Martin Čurda otevřel skóre na 0:1. Díky chybám na straně domácích hosté ještě do konce prvního poločasu zvýšili dalšími dvěma brankami, o které se postarali v 37. minutě Petr Jirka a ve 43. minutě Radek Pokorný.

Hosté ještě skóre navýšili

Domácím se nepodařilo ani o přestávce vzpamatovat a tak do konce utkání inkasovali ještě 3 branky. Hned na začátku druhého poločasu se prosadil opatovský špílmachr Zdeněk Daniel, jehož branka tak byla rozhodující - 0:4. Poté se hra vyrovnala a další branky padly v závěru zápasu, kdy nejprve proměnil v 75. minutě pokutový kop Filip Šinkovský a výsledné skóre tedy 0:6 ukončil v 81. minutě svou druhou brankou v zápase Zdeněk Daniel.

Sokol Hrotovice
Luboš Mlejnek: Škoda našich nevyužitých šancí na začátku utkání. Zápas by se mohl vyvíjet úplně jinak. Každopádně Opatov byl lepší a zaslouženě vyhrál. Nejlepší soupeř, se kterým jsme se letos utkaly. Je mi záhadou, že se nepohybují na špici tabulky.

FK Opatov
Daniel Zdeněk, hráč: Dnes jsme byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

J. Křivánek [-] - M. Mlejnek [-] (82. T. Novotný [-] ) , F. Pekárek [-] , T. Hadraba [-] , M. Pachr [-] , L. Mlejnek [-] , F. Strohmer [-] (36. J. Petřek [-] ) , M. Pitor [-] (60. L. Dvořák [-] ) , M. Růžička [-] , Z. Kovář [-] (77. P. Hadraba [-] ) , J. Kučera [-]

FK Opatov
R. Kšír [-] - R. Novotný [-] , M. Ježek [-] , M. Čurda [-] , A. Švaříček [-] (81. V. Eliáš [-] ) , P. Jirka [-] , R. Pokorný [-] (64. F. Šinkovský [-] ) , Z. Daniel [-] , D. Čučelin [-] , M. Kravka [-] , M. Malík [-]

ŽK: 21. L. Mlejnek , 46. M. Pitor , 52. M. Pachr , 69. J. Křivánek , 89. L. Dvořák - 41. R. Pokorný .
Hráči zápasu: P. Jirka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - ŠABATA Libor (N), FORTELNÝ Jaromír (N).