11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

Radotice doma vybojoval výhru nad Pyšelem

35. J. Čech
11

Fotbalisté Radotic si na svém hřišti připsali proti Pyšelu hubenou výhru 1:0

Domácí o gól lepší

Do Radotic zavítal Pyšel. Účastníku Okresního přeboru se v novém ročníku trochu trápí a pohybuje se ve druhé polovině tabulky. Radotice se naopak po velmi špatném začátku rozehrály k dobrým výkonům, když dokázaly zvítězit ve čtyřech jdoucích zápasech po sobě, které je katapultovaly do vrchní poloviny tabulky. Radotice tak byly v tomto zápase favoritem a navíc chtěly k tomu využít výhodu domácího hřiště. Utkání se hrálo za velmi příjemného slunečného počasí, které spíše lákalo k procházkám nebo i jiným aktivitám. Ti fanoušci co se přeci jen rozhodli navštívit toto utkání, doufali v domácí vítězství. Hosté dorazili na zápas ve velmi kombinované sestavě a soustředili se na to, aby hlavně neinkasoval na začátku utkání, což se dlouho dařilo. Oba týmy si hlavně hlídali útočné hrozby svých protějšků a oba gólmani, jak domácí Miroslav Novák tak i hostující Lukáš Teplý dlouho odolávají. Až ve 35. minutě poslal domácí celek do vedení kapitán týmu Jan Čech, jenž vstřelil jedinou branku prvního poločasu - 1:0.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas pak nepřinášel žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustily. Tento zápas tak rozhodla jediná branka z prvního poločasu a Radotice opět naskočily na vítěznou vlnu.