10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Čáslavice doma přejely Moravské Budějovice B

7. M. Rada , 28. O. Bulička , 30. M. Rada , 50. M. Rada , 82. O. Bulička , 88. M. Obůrka
9

Fotbalisté Čáslavic si připsali v zápase s Moravskými Budějovicemi B jasnou výhru 6:0

Domácí o tři góly lepší

Do Čáslavic přijela rezerva Moravských Budějovic B, které v minulém kole zvítězily s loňským účastníkem Okresního přeboru s Pyšelem. Také Čáslavice zažili v posledním kole vítězstné odpoledne, když dokázaly zvítězit na silné půdě rezervního týmu z Šebkovic. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, které přilákalo skromnou návštěvu zhruba padesáti diváků, kteří ale rozhodně nemuseli litovat, že se. na toto utkání dostavili. Hned od začátku zápasu se domácí tým snažil o brzké vedení, které jim také zajistil v 7. minutě Milan Radda - 1:0. To byl pro domácí tým důležitý moment, protože jim tento gól přinesl klid na kopačky. Zvláště, když domácí tým přidal další dvě slepené branky. Nejprve se 28. minutě střelecky prosadil Otakar Bulička a Čáslavice vedly - 2:0. Když o dvě minuty později přidal svou druhou branku v zápase Milan Rada, začínalo se pomalu rýsovat vítězství domácího celku. Obzvlášt, když už do konce poločasu hosté z Moravských Budějovic nedokázaly vstřelit kontaktní branku.

Domácí stříleli i po pauze

Když hned po změně stran v 50. minutě zaznamenal Milan Rada hattrick, bylo po zápase - 4:0. Domácí celek pak pohodlně udržoval náskok, který ještě v závěru navýšil. V 82. minutě přidal svou druhou branku Otakar Bulička a v 88. minutě uzavřel skóre na 6:0 Michal Obůrka.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej , hráč: V dnešním zápase jsme tahali od začátku za kratší konec a hosté zaslouženě zvítězili