9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Radotice doma z Hrotovicemi opět nezaváhaly

1. M. Liška (p.) , 29. J. Tengeri , 71. M. Liška - 28. F. Pekárek (p.) , 77. M. Mlejnek
12

Fotbalisté Radotic potvrdili dobrou formu posledních dní, když zvítězily s Hrotovicemi 3:2

Domácí šli dvakrát do vedení

Do Radotic zavítal Hrotovice, které potřebují sbírat body jako sůl a opět jako v minulé sezoně bojují ve spodní části tabulky. Jejich soupeř z Radotic také nezačal sezónu dobře a krčil se na chvostu tabulky. Jenže poslední tři zápasy zvládly Radotice skvěle a třemi výhrami v řadě se vyšvyhli do klidného středu tabulky a určitě i v tomto zápase, ve kterém byly favority chtěly svoji vítěznou šňůru prodloužit. Hrotovice ale určitě nechtěly složit předem zbraně a tak se dal očekávat zajímavý zápas. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí, které přilákalo na stadion asi 150 diváků, které zahřála hned první akce domácích, kteří v 1. minutě vybojovali pokutový kop, který dokázal proměnit Martin Liška - 1:0. Poté se hra lehce uklidnila, než přišel ve 28. minutě podobný moment na druhé straně, kdy byla hostům též nabídnuta penalta, kterou také proměnil Filip Pekárek - 1:1. Jenže radost hostů z vyrovnávací branky trvala pouhou minutu, kdy vrátil domácím vedení Jaroslav Tengeri - 2:1.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli se oba týmy snažily o vstřelení branky a další gól padl až v 71. minutě, který mohl uklidnit domácí tým, za který se prosadil podruhé v zápase Martin Liška - 3:1. Ale hosté ještě dokázali v 77. minutě zdramatizovat zápas brankou Michala Mlejnka na 3:2, jenže to bylo do konce zápasu vše.

TJ Družstevník Radotice
Nevěčný Jan, jednatel: Jsme rádi, že jsme tento náročný zápas zvládli, a že nadále pokračujeme v naší vítězné sérii.

M. Novák [-] - F. Tobolka [-] , V. Vyhnálek [-] , D. Kincl [-] , M. Sevelda [-] (46. M. Kincl [-] ) , P. Tobolka [-] - J. Čech [-] , M. Tobolka [-] - J. Tengeri [-] (90. D. Kincl [-] ) , P. Stehlík [-] (19. S. Michal [-] ) , M. Liška [-] (73. A. Mrkva [-] ) -