12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Myslibořice vezou ze Studence vítězství

13

V souboji dvou nováčků soutěže domácí Studenec nestačil na Myslibořice, kterým podlehl 3:5

Hosté o gól lepší

Hosté vstoupili do utkání důrazně a šance na sebe nedali dlouho čekat. Ve 4. minutě přihrávkou uvolněn Dufek, jeho střelu vyrazil Rousek a Šoustalovu dorážku vyrazil z brankové čáry Strnad. V 7. minutě závar v domácím malém vápně a tři pokusy o vstřelení branky se podařilo zablokovat. Ve 13. minutě Mrňa Karel opakovanou střelou těsně minul branku soupeře. V 17. minutě se po několika centrech dostal míč před bránu domácích, kde stál osamocen Macháček, pro kterého nebyl problém skórovat - 0:1. Ve 20. minutě trestný kop Michala Mrni skončil v síti, i když brankář Ošmera míč tečoval - 1:1. Ve 22. minutě útočník Ludvík udělal před velkým vápnem několik kliček, následně šel sám proti brankáři Rouskovi, který se mu vrhl pod nohy a míč ulapil. Ve 24. minutě výlet brankáře Rouska za hranici šestnáctky, kde minul míč. Hostům se podařilo z levé strany takřka nulového úhlu nastřelit tyč. Míč se odrazil do hřiště, ale bez dalšího nebezpečí. Ve 34. minutě další průnik Dufka středem obrany vychytal Rousek. Ve 41. minutě opět průnik středem obrany, ale Vejvoda byl pozorný a Rouska dokázal prostřeli, 1:2.

Hosté si výhru pohlídali

Ve 46. minutě krásný centr na Hájka, který šel sám na branku, brankář Ošmera míč vyrazil, ale dorážka Nejedlého šla mimo svatyni. V 51. minutě domácí ztratili míč na středové čáře, hosté šli do brejku, uvolnili Ludvíka, který bez problémů obstřelil brankáře - 1:3. V 59. minutě dlouhý míč z vlastní půlky šel až do velkého vápna hostů, kde Hájek svoji hlavičkou přeloboval brankáře Ošmerou - 2:3. V 75. minutě hosté rozehrávali dlouhý aut, míč se dostal do šestnáctky, Šoustal se se štěstím dostal k míči a upravil skóre na 2:4. V 79. minutě, dlouhý centr proměnil Dufek hlavou na 2:5. V 82. minutě po faulu Ošmery na Mrňu Karla nařízený pokutový kop kopal Michal Mrňa a upravil na konečných 3:5.

TJ Myslibořice
Palát Tomáš, hráč a trenér: Cely zápas jsme byli lepší, jen naše neproměně šance dávali domácím maději na dobrý výsledek. Po první půli jsme klidně mohli vést o pět gólů a mohlo být po zápase. Ale i tak musím kluky pochválit, když se nedařilo v zakončení bojovali a dotáhli zápas k vítězství.