12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Šlágr kola skončil výhrou Třebelovic

16. M. Máca , 63. R. Jurka , 83. R. Jurka , 90. M. Máca - 51. L. Kašpárek , 60. N. Kuchera
13

V největším taháků kola domácí Třebelovice v bojovaly proti vedoucím Výčapům výhru 4:2

Domácí o gól lepší

Za klasického podzimního počasí přijely do Třebelovic vedoucí Výčapy a chtěli potvrdit roli nového lídra tabulky. Od první minuty byly lepším týmem na balónu a domácím hráče zatlačili do defenzivy. Žádnou 100% šanci si ale hosté vytvořit nedokázali a tak přišel trest. Domácí hrající trenér Marek Máca rozehrál přímý kop z dobrých 35 metrů, který náhodně zapadl až do brány – 1:0. Ani po obdržené brance se styl hry nezměnil. Hosté byli lepší a jistější na balónu, ale domácí obrana dnes předváděla bezchybný výkon a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí urvali výhru až v přesilovce

Ani ve druném poločase se obraz hry neměnil. Hosté se hnali útoku a v 51. minutě se dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy se po centru hlavou prosadil Libor Kašpárek – 1:1. V tu chvíli byli hosté ještě na větším koni a domácím nadále zatápěli, kteří spoléhali na rychlé brejky. Otočení zápasu přišlo po hodině hry, kdy se prosadil Nazariy  Kuchera – 1:2. Domácí borci okamžitě změnili rozestavení na dva útočníky a začali vystrkovat růžky. Nejlepší obrana celé soutěže se dostávala postupem času pod větší tlak a toho využil hned v 63. Minutě Radim Jurka, když se dokázal prosadit hlavou – 2:2. V tu chvíli se probrali také domácí fanoušci, kteří domácí tým skvěle podporovali. Do zaslouženého vedení se domácí opět dostali v 83. minutě, kdy se po závaru v pokutovém území po druhé prosadil Radim Jurka – 3:2. V tu chvíli hosté vsadili vše na jednu kartu a hnali se dlouhými míči za vyrovnáním. Domácí obrana si ale vše dokázala pohlídat a tak v 92. minutě uzavřel skóre po rychlém brejku Marek Máca – 4:2.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Narazili jsme na nejlepší kombinační tým v Okresním přeboru s nejlepší obranou, který právem okupuje první příčku soutěže. Po většinu utkání jsme byli horším týmem, ale šťastnějším. Podařilo se nám z minima vytěžit maximum, za což hráčům děkuji. S takovým nasazením a odhodláním jsme dlouho nehráli. Kaňkou na utkání je pouze zranění Standu Michala, ale věřím, že se dá během týdne do pořádku. Soupeři děkuji za tvrdé, ale férové utkání

M. Nesiba [-] - J. Buček [-] , T. Bastl [-] (90. O. Jurka [-] ) , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , M. Šmíd [-] , S. Michal [-] (88. V. Dobrozenský [-] ) , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] (71. D. Vala [-] ) , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]