12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Vladislav nezvládla ani zápas s Náměští B

13

Fotbalisté Vladislavi ve svém dalším domácím zápase proti Náměšti B neuspěli a podlehli 1:3

Hosté se ujali vedení

Druhý tým tabulky z Vladislavi přivítal na svém hřišti rezervní tým z Náměště nad Oslavou, který se pohybuje v klidném středu tabulky, takže mohl svého hostitele určitě překvapit. Vladislav ale chtěla využít svého hřiště k zisku tří bodů a hlavně odčinit zaváhání z posledního kola, kdy přišla o neporazitelnost a tím i o vedoucí místo tabulky. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Hosté byli zpočátku utkání aktivnější a šli do vedení ve 24. minutě zásluhou Jiřího Eliáše po zmatku v domácí obraně - 0:1. Po inkasované brance domácí hru vyrovnali, branku se jim ovšem střelit nepodařilo. A tak tu nastala pro domácí otázka, zda dokáží odvrátit další blamáž z vlastního hřiště.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase hosté opět využili v 55. minutě Ondřej Lukeš zmatku v domácí obraně a šli do dvoubrankového vedení 0:2. To navíc ještě navýšil v 61. minutě Martinem Preisnner dalekonosnou střelou - 0:3. Domácí byli jako opaření z průběhu utkání ovšem nesložili zbraně a dorážkou snížil v 66. minutě domácí Ondřej Krátký. Poté vrhli všechny síly do útoku, ovšem šance zůstali nevyužity. Vladislav tak prohrála svůj druhý domácí zápas, což je pro ně velká škoda i v tom, že jejich konkurenti v těchto zápasech také bodově ztratili, a tak nastala situace, že první tři celky tabulky mají shodný počet bodů.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Bohužel nám v posledních zápasech nefunguje defenzivní ani ofenzivní činnost, velké množství šancí neproměníme a z každé šance soupeře inkasujeme. Do zbytku podzimu se budeme snažit opět naladit na vítěznou vlnu.

J. Nejerál [-] - M. Nováček [-] (77. K. Čihal [-] ) , J. Martinovský [-] , V. Paločko [-] , J. Hrůza [-] (53. M. Tůma [-] ) , P. Otruba [-] - O. Krátký [-] , D. Veleba [-] , F. Macek [-] (69. Z. Pokorný [-] ) , J. Orálek [-] , M. Nevoral [-] -