11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

18. J. Eliáš , 31. Z. Jonák , 40. J. Eliáš , 48. J. Eliáš (p.) , 75. R. Plucek , 84. O. Lukeš - 82. J. Šimek
12

Rezervní tým Náměště dokázal na svém hřišti jasně přehrát Blatnici a po výhře

Domácí se prosadili hned třikrát

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty z Blatnice. Oba celky se zatím pohybují v poklidném středu tabulky se střídavými úspěchy. Možná mírným favoritem zápasu měl být domácí celek, ale to také záviselo zda budou náměstí posílení o některé hráče z prvního týmu . Jenže Náměšti se na domácím hřišti vůbec nedaří a zatím ve čtyřech zápasech uhrály pouhé dva body za dvě remízy, takže na svoji první domácí výhru stále čekají. Utkání se hrálo za velmi příjemného slunečného počasí, které spíše lákalo k procházkám nebo i jiným aktivitám. Ti fanoušci co se přeci jen rozhodli navštívit toto utkání, rozhodně litovat nemusely. Od začátku zápasu byli domácí o krok kupředu a po počáteční oťukávané jako první udeřili v 18. minutě právě domácí, které poslal do vedení Jiří Eliáš - 1:0. Domácí tým pak získal ještě větší klid na kopačky a začali přibývat i další branky. Ve 31. minutě tak zvyšoval na 2:0 Zdeněk Jonáka ve 40. minutě svou druhou brankou v zápase poslal domácí celek do pohodlného vedení 3:0 Jiří Eliáš.

Domácí ještě skóre navýšili

Také ve druhé půli byli domácí lepší a branky přibývalo. Již ve 48. minutě zaznamenal hattrick Jiří Eliáš a bylo to 4:0. Další branka padla až v 75. minutě o kterou se postaral Roman Plucek-5:0. Čestný úspěch hostů zaznamenal v 82. minutě Jakub Šimek, ale poslední slovo měl v 84. minutě domácí Ondřej Lukeš - 6:1.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: V dnešním utkání jsme jasně dominovali a zaslouženě zvítězili.

M. Kováč [-] - Z. Jonák [-] (60. P. Sítek [-] ) , V. Kopuletý [-] , M. Sobotka [-] (46. O. Lukeš [-] ) , M. Matoušek [-] , F. Tomek [-] , M. Preisner [-] , J. Eliáš [-] (73. R. Plucek [-] ) , L. Vrba [-] (85. M. Lokaj [-] ) , M. Anna [-] (80. T. Rabušic [-] ) , M. Veselý [-]