10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Vedoucí Vladislav zvítězila i v Blatnici

5. M. Trnka (p.) , 45. M. Hutař - 19. P. Petz , 26. O. Krátký , 36. O. Krátký
12

V zajímavém zápase dokázala vedoucí Vladislav na půdě Blatnice zvítězit 3:2, čímž si upevnili vedení v tabulce

Hosté o gól lepší

Do Blatnice přijel vedoucí tým tabulky z Vladislavi, který v minulém kole dokázal zvítězit na svém hřišti z Chlístovem. Blatnice hrála svůj druhý zápas po sobě na domácím hřišti. Minulý zápas z domácí půdy proti Rokytnici nepřinesl žádnou branku. Tentokrát je čekal mnohem těžší kalibr, kterým Vladislav určitě byla. Její skvělé výkony určitě budí respekt u všech soupeřů. Blatnice ale v posledních sezónách dokázala potrápit ne jednoho favorita. Utkání v Blatnici se hrálo za chladného, ale jinak příjemného fotbalového počasí, které přilákalo do ochozů asi 90 diváků. A ti se na začátku zápasu brzy rozehřáli, když byli v 5. minutě svědky pokutového kopu, který proměnil domácí Michal Trnka a otevřel tak skóre zápasu na 1:0. Ale vedoucí celek soutěže z Vladislavi se z takto rychlé branky brzy oklepal a v 19. minutě zásluhou Petra Petze vyrovnal na 1:1. Hosté ale nadále pokračovali v útočné hře a zásluhou dvou gólů Ondřeje Krátkého z 26. a 36. minuty se hosté ujali vedení 1:3. Domácím se alespoň v závěru poločasu podařilo vykřesat jiskřičku naděje, když ve 45. minutě snížil na 2:3 Martin Hutař.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas již ale takovou kvalitu nepřivedl a hlavně hosté z Vladislavi se především v závěru utkání soustředili na bránění výsledku, což se mu také nakonec povedlo.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Do utkání jsme vstoupili špatně a hned jsme udělali penaltu, kterou soupeř proměnil. Do poločasu jsme naštěstí utkání otočili a ve druhém poločase neinkasovali.