10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Chlístov proti Náměšti B vítězně

12

Fotbalisté Chlístova si v domácím zápase připsali proti Náměšti B výhru, když zvítězily 3:1

Domácí o gól lepší

Fotbalisté Chlístova přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Náměště B, kteří v posledním kole nezvládly domácí zápas s Třebelovicemi. Také Chlístov hrál s celkem že špičky tabulky, a tím byl dokonce vedoucí tým soutěže z Vladislavi. Chlístov dokonce sahal na půdě lídra po senzaci, když ještě po prvním poločase vedl překvapivě 1:0. Po změně stran pak přeci jen lídr soutěže zabral a získal všechny body. Proto chtěl dát Chlístov zapomenout na poslední vystoupení a chtěl ve vyrovnané tabulce vyválčit před svými nejvěrnějšími fanoušky všechny body. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, počasí, které přilákalo průměrnou návštěvu. Ale ti co na zápas dorazili, nemuseli litovat. Domácí celek se hlavně soustředil na to, aby hned neinkasovali. Naopak se domácímu týmů podařilo jít do vedení, když se v 16. minutě prosadil útočník Chlístova Pavel Špaček, který poslal domácí barvy do vedení 1:0. Do konce první půle pak již střelci mlčeli a tak bylo vše ještě otevřemo.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli pak domácí začali výborně, a v 56. minutě se uvedl druhou brankou v zápase Pavel Špaček - 2:0. O chvilku později v 60. minutě dal pojišťující branku Miroslav Svoboda a bylo to již - 3:0. V 60. minutě ještě vykrřesal hostům naději Mojmír Matoušek, ale domácí celek si již výhru 3:1 bezpečně pohlídal.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: V dnešním zápase byli domácí o něco lepším týmem a proto dokázali zvítězit 3:1.