10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

Výčapy ve Studenci nezaváhaly

12

Výčapy ve Studenci potvrdily roli favorita a bezpečně zvítězily 0:5

Hosté o dva góly lepší

První šanci měli domácí, ale v 5. minutě Rouskova střela z dobrých třiceti metrů těsně nad. Z protiútoku se hosté dostali do šance a přelobováním vybíhajícího brankaře Pokorného dal Kašpárek na 0:1. V 18. minutě domácí zahrávali roh Kučerňákem, Holoubek střílel hlavou nad bránu soupeře. Ve 25. minutě Jan Pecka  zahrával roh a Dolákova hlavička šla k tyči - 0:2. Následovalo období, kdy se méně hrálo a více diskutovalo. Hrálo se bez větších šancí.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas začali lépe hosté. V 53. minutě po kombinaci hostů Taras Kuchera udělal dlouhou kličku brankáři, ale jeho střelu z prázdné brány vykopl Kučerňák. V 55. minutě Nejedlého pokus z dvacetipětiti metrů vyrazil Semerád nad bránu. V 62. minutě Tomáš Pecka zatáhl míč po pravé straně, udělal kličku bekovi, přihrál před bránu a Kašpárek již pohodlně skóroval na 0:3. V 65. minutě Kafkova střela z dvacetipěti metrů nad bránu. V 70. minutě domácí po zbytečné ztrátě míče nechali prostor hostům na kombinaci, Martin Semerád dostal přihrávku a jeho bodlo se nemýlilo- 0:4. V 77. minutě Zmeškalův slalom skončil úpravou skóre na konečných 0:5. Touto výhrou se Výčapy bodově dotáhl na druhé Třebelovice, které doma ztratily z Hartvíkovicemi. Studenec naopak zůstává předposlední.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Hosté si přijeli do Studence pro všechny body, což se jim také podařilo.

L. Pokorný [-] - M. Kříž [-] , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , R. Turoň [-] (87. F. Komárek [-] ) , P. Rousek [-] , J. Holoubek [-] (70. R. Kryštof [-] ) , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , M. Chalupa [-] (80. F. Hájek [-] )